Turysta z woj. mazowieckiego zaginął w Białowieży. Płetwonurkowie przeczesują rzekę

i

Autor: Policja Podlaska/KWP Białystok Turysta z woj. mazowieckiego zaginął w Białowieży. Płetwonurkowie przeczesują rzekę. Zdjęcie ilustracyjne

Białowieża. Z rzeki wyłowiono ciało turysty z woj. mazowieckiego

2021-07-12 8:36

W poniedziałek w rzece Narewka w Białowieży (woj. podlaskie) płetwonurkowie szukali młodego turysty z woj. mazowieckiego. Policjanci otrzymali informację, że mężczyzna zaginął. - Bierzemy pod uwagę ewentualne utonięcie - poinformował podinspektor Tomasz Krupa z KWP w Białymstoku.

Aktualizacja: W poniedziałek o godz. 9:27 rzecznik prasowy podlaskiej policji poinformował, że z rzeki wyłowiono zwłoki mężczyzny.

W poniedziałek o godz. 9 rozpoczną się w rzece Narewka w Białowieży poszukiwania młodego mężczyzny. W akcji wezmą udział płetwonurkowie. - Wczoraj dostaliśmy informacje o zaginięciu młodego mężczyzny z woj. mazowieckego, który przyjechał do Białowieży - poinformował podinspektor Tomasz Krupa, rzecznik prasowy podlaskiej policji. - Bierzemy pod uwagę ewentualne utonięcie - dodaje Krupa. Od początku roku w woj. podlaskim utonęło 15 osób. W niedzielne popołudnie z zalewu w Siemiatyczach wyłowiono ciało 52-latka, który utopił się dzień wcześniej.

Czytaj też: Rolnicy. Podlasie. "I filc się rozpierdzielił". Gienek i Andrzej z Plutycz przedzierali się przez bagno

Bezpieczna majówka nad wodą. Jak nie utonąć?