Underdog w białostockich kinach. Mamy bilety do rozdania

i

Autor: materiał dystrybutora Underdog w białostockich kinach. Mamy bilety do rozdania

Underdog w białostockich kinach. Mamy bilety do rozdania

2019-01-22 12:59

Mamy kilka dwuosobowych wejściówek na film "Underdog" z Erykiem Lubosem i Mamedem Khalidovem w rolach głównych.

Aktualizacja, godz. 14: Wszystkie bilety są już rozdane! Dziękujemy za wszystkie wiadomości! Śledźcie nasza stronę www.bialystok.eska.pl oraz profil na Facebooku. Niedługo będziemy mieli kolejne niespodzianki do rozdania :)

Bilety są do wykorzystania w każdym białostockim kinie Helios. Zaproszenia są dwuosobowe. Będą ważne do 24 stycznia włącznie. Piszcie na adres bialystok@eska.pl - pisząc w treści wiadomości dlaczego chcielibyście wybrać się na film. Wybierzemy najciekawszą odpowiedź. Zwycięzcę poinformujemy w informacji zwrotnej.

„Underdog” to historia upadku i powrotu na szczyt zawodnika MMA.m Ta historia została zainspirowana prawdziwymi wydarzeniami. Na ich podstawie powstał scenariusz autorstwa Mariusza Kuczewskiego. Borys „Kosa” Kosiński (Eryk Lubos) to zawodnik MMA, który jest u szczytu formy. W najważniejszej walce ze swoim największym rywalem Deni Takaevem (Mamed Khalidov) popełnia błąd, który przekreśla jego karierę. Traci wszystko.

Czytaj także: Daniel M. obraża białostocką policję. "Pozdrawiam policję z Białegostoku, to nie jest policja, to są milicjanci"