Upadek motolotni w okolicach Marianowa! Zginęło dwóch mężczyzn

i

Autor: materiały policji / zdjęcie ilustracyjne Upadek motolotni w okolicach Marianowa! Zginęło dwóch mężczyzn

Dramat na Podlasiu

Upadek motolotni w okolicach Marianowa! Zginęło dwóch mężczyzn

2022-08-07 22:01

Tragiczny wypadek motolotni na Podlasiu. Miejscowa policja wyjaśnia przebieg zdarzenia, w którym zginęło dwóch mężczyzn. Koszmar rozegrał się w niedzielę (7.08.2022 r.) wieczorem w okolicach miejscowości Marianowo.

Koszmarny wypadek motolotni na Podlasiu. Dwóch mężczyzn nie żyje

Informację o wypadku motolotni, w której znajdowały się dwie osoby, przekazała straż pożarna. Na zdjęciach udostępnionych przez strażaków widać, że spadła ona na pola. Potwierdzają to również funkcjonariusze. Jak poinformowała Edyta Wilczyńska z zespołu prasowego podlaskiej policji, zgłoszenie dotyczyło upadku motolotni na pola, w której były dwie osoby. - Niestety zmarły one na miejscu. To mężczyźni w wieku 32 i 53 lat - podała policjantka w rozmowie z Polską Agencją Prasową.

Czytaj też: Pirat drogowy za kierownicą tira. Gigantyczny mandat dla Serba

Policyjne śledztwo toczy się pod nadzorem prokuratora. Do tematu będziemy wracać w naszym lokalnym serwisie. Rodzinom i bliskim zmarłych składamy wyrazy współczucia.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Sonda
Czy miałeś/-aś kiedyś groźny wypadek?
Chorwacja. Wypadek polskiego autokaru. Ksiądz Leszek: Ci z tyłu przygnietli tych, którzy byli z przodu