Wypadek na skrzyżowaniu ul. Swobodna/Kołłątaja w Białymstoku. Jedna osoba ranna

i

Autor: KMP Białystok Wypadek na skrzyżowaniu ul. Swobodna/Kołłątaja w Białymstoku. Jedna osoba ranna

Wypadek na skrzyżowaniu ul. Swobodna/Kołłątaja w Białymstoku. Jedna osoba ranna

2020-12-08 7:32

We wtorek rano doszło do poważnego wypadku drogowego na osiedlu Wysoki Stoczek w Białymstoku. Na skrzyżowaniu zderzyły się dwa samochody. Kierujący renault został zabrany do szpitala.

Do tego wypadku doszło we wtorek (8.12.2020) około godziny 5:45. Na na skrzyżowaniu ulic Swobodna i Hugona Kołłątaja w Białymstoku zderzyły się dwa auta.

- Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 61-letni kierowca citroena skręcając z ul. H. Kołłątaja w Jałbrzykowskiego nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu kierowcy renault i doprowadził do zderzenia - przekazała nam rano sierżant sztabowy Izabela Kłosowska, oficer prasowa Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku.

Kierowca renault został zabrany do szpitala. Policja ustala teraz szczegółowe okoliczności tego wypadku. Wiadomo, że kierowcy byli trzeźwi.

Na tym samym osiedlu doszło wczoraj do innego wypadku. Na ul. Swobodnej samochód potrącił kobietę przechodzącą przez przejście dla pieszych. Szczegóły tutaj: Białystok. Kobieta potrącona na pasach. 41-latka w szpitalu

ZOBACZ ZDJĘCIA: DK 66. Wypadek niedaleko Brańska. Zginął kierowca volkswagena, 18-letni pasażer w szpitalu

Pogrzeb 15-letniej Wiktorii, która zginęła w wypadku w drodze na urodziny. Spoczęła na cmentarzu w Dąbrowie Białostockiej