Dąbrowa Białostocka. Pogrzeb 15-letniej Wiktorii, która zginęła w tragicznym wypadku

i

Autor: Tomasz Matuszkiewicz Dąbrowa Białostocka. Pogrzeb 15-letniej Wiktorii, która zginęła w tragicznym wypadku

Rodzina i przyjaciele pożegnali Wiktorię. 15-latka zginęła w wypadku pod Sztabinem [WIDEO | ZDJĘCIA]

2020-12-07 13:53

W czwartek 3 grudnia odbył się pogrzeb 15-letniej Wiktorii, która zginęła w tragicznym wypadku pod Sztabinem. W ostatniej podróży Wiktorii, towarzyszyła jej rodzina, przyjaciele i koledzy oraz koleżanki z Liceum Ogólnokształcącego w Dąbrowie Białostockiej.

15-letnia Wiktoria została pochowana na cmentarzu parafialnym w Dąbrowie Białostockiej (woj. podlaskie). Nastolatka zginęła w wypadku, do którego doszło pod koniec listopada we wsi Kopiec niedaleko Sztabina. Czytaj: „Horror! Jechali na imprezę. Szkoda tej 15-latki”. Tylko u nas wstrząsająca relacja świadka wypadku pod Sztabinem [WIDEO | ZDJĘCIA]

Pogrzeb 15-letniej Wiktorii, która zginęła w wypadku w drodze na urodziny. Spoczęła na cmentarzu w Dąbrowie Białostockiej

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 18-letni kierowca volkswagena stracił panowanie na łuku drogi i tyłem pojazdu uderzył w drzewo. Volkswagenem podróżowało pięć osób, ale w wypadku ucierpiały cztery: kierowca i 3 kobiety. Jak ustalił reporter Super Expressu, jechali na imprezę urodzinową. Niestety w niedzielę rano dotarła do mediów tragiczna wiadomość. W szpitalu zmarła 15-letnia Wiktoria.

Wiktoria była uczennicą Liceum Ogólnokształcącego w Dąbrowie Białostockiej (woj. podlaskie). Uczyła się w klasie mundurowej. Trenowała boks w klubie UKS Boxing Sokółka.

Czytaj też: Klęczał. Ręce miał we krwi. Dramatyczna interwencja w Białymstoku [FOTO]