Zaginiecie Jakuba Szerszniewa. Policja szuka kierowcy czarnego busa [WIDEO]

i

Autor: KMP Łomża Zaginiecie Jakuba Szerszniewa. Policja szuka kierowcy czarnego busa [WIDEO]

Zaginięcie Jakuba Szerszniewa. Policja szuka kierowcy czarnego busa [WIDEO]

2022-02-24 8:26

Trwają poszukiwania Jakuba Szerszniewa (17 l.) ze wsi Kupiski Stare (woj. podlaskie), który zaginął blisko dwa miesiące temu. Piłkarz młodzieżówki ŁKS Łomża wyszedł na spacer i wszelki ślad po nim zaginął. Policjanci mają nowy trop. To czarny bus, który został zarejestrowany na kamerze monitoringu.

Jakub Szerszniew ostatni raz widziany był w środę 29 grudnia 2021 roku w Jednaczewie. Jego wizerunek został zarejestrowany przez kamerę monitoringu. Na tym samym nagraniu został zarejestrowany też samochód dostawczy, koloru ciemnego. Policjanci poszukują kierowcy tego samochodu, a osoby mogące pomóc ustalić jego tożsamość proszą o osobisty kontakt z Komendą Miejską Policji w Łomży przy ulicy Wojska Polskiego 9 lub telefoniczny pod numerem 477171212, lub numerem alarmowym 112.

Łomża. Zaginiecie Jakuba Szerszniewa. Policja szuka kierowcy czarnego busa

Jakub nie jest typem imprezowicza. – On nawet nie przeklina – mówili jego koledzy z klasy. – Ciężko myśleć, co mogło stać się z Kubą – dodają. Jakub trenował piłkę nożną, a od imprez z kumplami wolał domową siłownię, albo długie samotne spacery w lasach nad Narwią. – Może został uprowadzony, albo ktoś go potrącił samochodem i wywiózł? – zastanawia się jeden z sąsiadów chłopaka, który także włączył się do poszukiwań.

Rysopis zaginionego Jakuba Szerszniewa: około 175 centymetrów wzrostu; szczupły; włosy krótkie, ciemny brąz; uszy lekko odstające. W dniu zaginięcia ubrany był w: czarną kurtkę z pasem koloru szarego w okolicach klatki piersiowej. Ciemne spodnie. Czarne buty z białą podeszwą. Posiada przy sobie telefon komórkowy oraz słuchawki. Na szyi ma srebrny łańcuszek z krzyżykiem.