Zambrów. Nastolatek na rowerze wjechał wprost pod nissana [FOTO]

2020-08-14 20:48 jch
Zambrów. Nastolatek na rowerze wjechał wprost pod nissana [FOTO]
Autor: KPP Zambrów Zambrów. Nastolatek na rowerze wjechał wprost pod nissana [FOTO]

Policjanci ustalają okoliczności wypadku, do którego doszło w piątek w Zambrowie. Po zderzeniu z samochodem osobowym ranny został 17-letni rowerzysta. Według ustaleń policjantów, nastolatek zjechał z chodnika wprost pod nadjeżdżającego nissana. Śmigłowiec LPR-u zabrał mężczyznę do szpitala w Białymstoku.

Do tego wypadku z udziałem rowerzysty doszło około godz. 18:40. Jak przekazał nam oficer prasowy policji, 17-latek prawdopodobnie wjechał wprost pod jadącego ulicą Kościuszki nissana.

- Z wstępnych ustaleń wynika, że 17-latek jechał chodnikiem w kierunku al. Wojska Polskiego i w rejonie przejścia dla pieszych zjechał na jezdnię (od lewej strony) - informuje oficer prasowy policji KPP w Zambrowie. - Osobówka jechała od strony al. Wojska Polskiego w kierunku ul. Białostockiej. 

Poszkodowany nastolatek został przetransportowany helikopterem LPR-u o do Dziecięcego Szpitala Klinicznego w Białymstoku. 42-letni kierowca nissana był trzeźwy.

Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności tego wypadku. Odcinek drogi w rejonie kościoła wciąż jest wyłączony z ruchu.

Czytaj też: Podlaskie. Wjechał do stawu sąsiada. Mężczyzna zadzwonił na "112". Zaskakujące odkrycie w środku [ZDJĘCIA]

Niebezpieczne zdarzenia z pieszymi

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.