Zuchwałość przestępców nie zna granic. Rozbój w Mońkach. Nie uwierzycie, co się stało [FOTO]

i

Autor: KPP Mońki Zuchwałość przestępców nie zna granic. Rozbój w Mońkach. Nie uwierzycie, co się stało [FOTO]

Zuchwałość przestępców nie zna granic. Rozbój w Mońkach. Nie uwierzycie, co się stało [FOTO]

2021-02-17 8:35

Rozbój w jednym ze sklepów w Mońkach (woj. podlaskie). Napastnicy najpierw zabrali klientowi sklepu 50 zł, a potem zapłacili tym samym banknotem za alkohol. Od kasjera zażądali wydania 100 zł reszty. Później jeden z nich ponownie wrócił do sklepu, ale był tak pijany, że nie pamiętał tego, co zrobił. Wszystko nagrała kamera. Policjanci zatrzymali w tej sprawie dwóch mężczyzn, którzy usłyszeli już zarzuty. Grozi im do 12 lat pozbawienia wolności.

W weekend policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Mońkach zatrzymali podejrzanych o rozbój, do którego doszło w sobotę w jednym ze sklepów przy ulicy Wojska Polskiego w Mońkach. Jak ustalili policjanci, dwóch mężczyzn grożąc pobiciem klientowi sklepu zabrali mu 50 zł. - Następnie zapłacili tym samym banknotem za alkohol i grożąc kasjerowi zażądali wydania "reszty" w kwocie 100 złotych - informuje oficer prasowy policji.

Jeszcze tego samego dnia został zatrzymany jeden z podejrzanych. 30-letni mieszkaniec Moniek wrócił do tego samego sklepu, aby dokupić alkohol. Był tak pijany, że nie pamiętał o wcześniejszym rozboju. Drugi z podejrzanych sam przyszedł na komendę dwa dni później. Okazał się nim 27-letni mieszkaniec Moniek. W poniedziałek mężczyźni usłyszeli zarzuty rozboju. Zgodnie z kodeksem karnym za rozbój grozi kara nawet do 12 lat pozbawienia wolności.

Jeśli chodzi o alkoholowe "incydenty" w Mońkach to warto przypomnieć wydarzenie o którym było głośno w całej Polsce: Mońki. Weszli do obcego domu. Oznajmili gospodarzowi, że będą pili wódkę

Czytaj też: Białystok. 9-latek opowiedział, jak próbowano go PORWAĆ. Wszystko pokazał podczas WIZJI LOKALNEJ [ZDJĘCIA, WIDEO]

Jeleniewo (woj. podlaskie). Uzbrojeni w noże napastnicy napadli na stację paliw. Policjanci poszukują sprawców