12 Brygada Zmechanizowana wraca do Szczecina. Na podlaskich drogach pojawią się wojskowe kolumny

i

Autor: 12 Brygada Zmechanizowana ze Szczecina 12 Brygada Zmechanizowana wraca do Szczecina. Na podlaskich drogach pojawią się wojskowe kolumny

12 Brygada Zmechanizowana wraca do Szczecina. Na podlaskich drogach pojawią się wojskowe kolumny

2019-04-11 15:07

12 Brygada Zmechanizowana ze Szczecina kończy szkolenie, które było realizowane w woj. podlaskim i na Lubelszczyźnie. W czwartek żołnierze rozpoczynają powrót do Szczecina. Żołnierze apelują do kierowców, aby nie wjeżdżać pomiędzy pojazdy kolumn wojskowych.

12 Brygady Zmechanizowanej ze Szczecina po 6 tygodniach kończy szkolenie poligonowe realizowane na obszarze wschodniej Polski. Teraz wojskowe pojazdy będą wracać z Białegostoku do Szczecina. Wojskowe pojazdy będą przemieszczać się po drogach naszego województwa w dniach 11 - 13 kwietnia. Kolumny wojskowe pojawią się na trasie Białystok – Warszawa – Inowrocław - Szczecin.

Czytaj także: Podlaska Straż Graniczna prowadzi nabór do służby. Zarobki: 3250 złotych na rękę

Pojazdy będą poruszać się głównie po drodze ekspresowej S8.

- Biorąc pod uwagę fakt, iż bezpieczeństwo na drogach jest bardzo istotne, pragniemy poinformować, że w najbliższych dniach, głównie w godzinach nocnych i wczesno porannych na kierunku Białystok – Warszawa – Inowrocław - Szczecin będzie wzmożony ruch kolumn pojazdów wojskowych - informuje por. Błażej Łukaszewski oficer prasowy 12 Brygady Zmechanizowanej ze Szczecina. - Z tego powodu zwracamy się z apelem do wszystkich kierowców, aby nie nie wjeżdżać pomiędzy pojazdy kolumn wojskowych.

Czytaj także: Remonty ulic w Białymstoku. Uwaga kierowcy. W tych dniach będą utrudnienia

Porucznik Łukaszewski apeluje do wszystkich kierowców, aby nie wjeżdżać pomiędzy pojazdy kolumn wojskowych.

- Wymuszając pierwszeństwo na kolumnie pojazdów ważących po 20 i więcej ton można stworzyć bardzo duże zagrożenie - dodaje oficer prasowy.

Polecamy również:

Jagiellonia Białystok zagra na Stadionie Narodowym. Kibice organizują wielki wyjazd do Warszawy

Podlaska Straż Graniczna prowadzi nabór do służby. Zarobki: 3250 złotych na rękę

Gwałt na ul. Wyszyńskiego. Sąd skazał sprawcę na 8 lat więzienia

Rowery elektryczne w systemie BiKeR? Taki pomysł ma radny Henryk Dębowski