Andrzej z Plutycz wziął sprawy w swoje ręce. Turyści będą zadowoleni. Bez Jarka byłoby ciężko

i

Autor: Tomasz Radzik/SE Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz (39 l.)

Andrzej z Plutycz wziął sprawy w swoje ręce, ale bez brata byłoby ciężko

2022-07-12 10:00

Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz (39 l.) postanowił zrobić coś z nierówną nawierzchnią znajdująca się przed jego posesją, gdzie niemal codziennie pojawiają się turyści i fani z całej Polski. Rolnik postanowił działać i razem z bratem pojechał na żwirownię, aby załadować na furę trochę piasku.

Rolnicy. Podlasie. Andrzej Onopiuk z Plutycz konsekwentnie rozwija swój kanał na YouTube. Podobnie jak inna bohaterka serialu - Emilia Korolczuk, regularnie publikuje filmiki ze swojego gospodarstwa. Tym razem na kanale pojawił się długi, bo trwający ponad 20 minut filmik. Jego głównym tematem jest... wyprawa po żwir. Andrzej wraz ze swoim bratem Jarkiem przygotowali furmankę, a następnie pojechali na żwirownie. Tam panowie zaczęli pracować łopatami, co przy palącym słońcu, na pewno kosztowało ich sporo wysiłku. - A ten piasek gdzie będziesz? - zapytał Jarek. - Przed bramką - odparł Andrzej. - A, na te doły - dokończył młodszy z Onopiuków. Po załadowaniu przyczepki bracia wrócili do domu. Tak jak zapowiadał Andrzej, żwir wysypali przed bramką na posesję. Doły zostały zasypane, a turyści, którzy licznie odwiedzają Gienka i Andrzeja, na pewno docenią naprawioną nawierzchnię. Przypominamy, że serial Rolnicy. Podlasie jest emitowany w każdą niedzielę o godz. 20 na Fokus TV.

Czytaj też: "Ten moment wyglądał dramatycznie". Emilia Korolczuk miała wypadek. Krew, adrenalina, rozwalony nos

Rolnicy. Podlasie. Zobacz, jak mieszka Gienek i Andrzej z Plutycz, Emilia Korolczuk oraz pozostali bohaterowie serialu. Zobacz zdjęcia:

Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz: Dziwują się, że u mnie błoto
Sonda
Rolnicy. Podlasie. Czy Andrzej z Plutycz dba o swoje gospodarstwo?