Gienek Onopiuk i jego syn Andrzej

i

Autor: Telewizja FOKUS TV Rolnicy. Podlasie. Gienek Onopiuk i jego syn Andrzej. Rolnicy są sławni na cały świat.

Rolnicy. Podlasie. Afrykańczycy u Gienka i Andrzeja z Plutycz. Było grubo

2021-09-28 10:38

Wczoraj Murzyni byli aż z Ugandy - powiedział Gienek reporterowi portalu Podlaskie24. Gienka i Andrzeja z Plutycz odwiedzają fani m.in. ze Stanów Zjednoczonych, Chin, Rosji czy Hiszpanii. Słynnych bohaterów serialu Rolnicy. Podlasie niedawno odwiedzili także mieszkańcy Ugandy, oddalonej od Plutycz o ponad 5 tys. kilometrów! Teraz to już chyba nikt nie ma wątpliwości, że Gienek i Andrzej to gwiazdy o zasięgu wręcz globalnym.

Na YouTube pojawił się ciekawy reportaż na temat Gienka i Andrzeja z Plutycz. Materiał stworzony przez portal Podlaskie24.pl porusza wiele spraw, m.in. temat błota zalegającego na posesji Gienka, relacje sławnych rolników z sąsiadami czy incydent z udziałem policji. Pojawił się również interesujący wątek dotyczący fanów serialu Rolnicy. Podlasie, którzy odwiedzają Gienka i Andrzeja. O tym, że rolnicy są sławni na cały świat, pisaliśmy już wcześniej, a najnowsze wideo od Podlaskie24.pl tylko to potwierdza. Gienka i Andrzeja z Plutycz niedawno odwiedzili mieszkańcy afrykańskiej Ugandy (oba miejsca dzieli ponad 5,7 tys. kilometrów). - Wczoraj Murzyni byli aż z Ugandy - powiedział Gienek. - Naprawdę? - zdziwił się reporter. W odpowiedzi 66-latek zamknął oczy i teatralnie uderzył się dłonią w pierś. Okazało się, że w Plutyczach miała miejsce integracja międzykontynentalna przy alkoholu. - Bardzo fajni ludzie. I pogadali, i pół litra wypili. Mówią, że u nas dużo gniazd bocianych. A oni mówią wszystkie bociany u nas tam w Ugandzie, czy gdzie tam. Bardzo, bardzo miłe ludzie - dodał Gienek. 

Rolnicy. Podlasie. Najazd fanów na gospodarstwo Gienka i Andrzeja z Plutycz

Gienek wyjaśnił, że turyści przyjechali do Plutycz z tłumaczem - Polakiem, który od 20 lat żyje w Ugandzie. - Ale ich język, ludzie kochani to... Aaa... Ja do końca życia by nie nauczył się - wyznał Gienek. Przy okazji przypominamy, że nadal aktualny jest apel Andrzeja, aby nie przywozić dla jego ojca alkoholu. - No, trochę się martwimy o zdrowie ojca - przyznał 38-letni Andrzej, w jednym z odcinków serialu - bo wiadomo... jak tutaj przyjeżdża, bywa tak że po 100 osób dziennie, no to wiadomo, różne sytuacje bywają. Ja mam wielką prośbę do odwiedzających ludzi moje gospodarstwo, żeby nie przywozili alkoholu dla ojca za bardzo, no, bo on nikomu nie odmówi. Wolę żeby ludzie przywozili coś dla zwierząt – dodał Andrzej i zwrócił uwagę, że nie chodzi o pieniądze tylko o coś do jedzenia np. marchewkę lub kapustę. Serial Rolnicy. Podlasie, który jak widać jest popularny na całym świecie, można oglądać w każdą niedzielę o godz. 20 na kanale Fokus TV.

QUIZ. Rolnicy. Podlasie - jak dobrze znasz serial i jego bohaterów?

Pytanie 1 z 15
Kogo to dom?
Rolnicy. Podlasie. Dom Gienka i Andrzeja z Plutycz