Andrzej z Plutycz nie dał szans Emilii Korolczuk. Liczby mówią same za siebie. Chodzi o miliony

i

Autor: Paweł Dąbrowski/Tomasz Matuszkiewicz Rolnicy. Podlasie. Andrzej Onopiuk z Plutycz i Emilia Korolczuk z Laszek

Rolnicy w liczbach

Andrzej z Plutycz pod tym względem wyprzedza Emilię Korolczuk. Różnica jest spora. Gwiazdy Rolnicy. Podlasie rywalizują ze sobą?

2022-09-14 10:47

Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz i Emilia Korolczuk z Laszek stali się sławni dzięki serialowi o rolnikach z Podlasia. Andrzej i Emilka to nie tylko najpopularniejsi rolnicy w Polsce, ale także wschodzące gwiazdy YouTube'a. Ich najpopularniejsze filmy mają po setki tysięcy wyświetleń, a na nowe nagrania z Plutycz i Laszek czekają tysiące subskrybentów. Który z kanałów cieszy się większą popularnością? Liczby mówią same za siebie.

Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz i Emilia Korolczuk z Laszek oprócz regularnych występów w serialu, prowadzą też autorskie kanały na YouTube. Rolnicy wrzucają filmiki pokazujące jak wygląda codziennie życie na wsi, praca przy zwierzętach czy obsługa maszyn. Nie brakuje też wątków osobistychAndrzej z Plutycz nagrywa filmy z pomocą profesjonalnej ekipy, co widać chociażby po imponujących ujęciach z drona. Z kolei nagrania Emilii Korolczuk to proste, ale mające w sobie swój urok wideoblogi nagrywane z pomocą bliskich. Który kanał ogląda wam się lepiej? Koniecznie dajcie znać w komentarzach pod tym artykułem. Przejdźmy do konkretów, czyli do liczb. Emilia Korolczuk (kanał: Ranczo Laszki) ma 69,4 tys. subskrypcji. Zdecydowanie więcej ma ich Andrzej z Plutycz (kanał: Gienek i Andrzej Plutycze), bo aż 85,4 tysiące. Srebrny przycisk YouTube'a, który otrzymuje się po przekroczeniu 100 tys. subskrypcji, jest więc w zasięgu 39-latka z Plutycz. A które filmy mają największą liczbę wyświetleń?

Najczęściej oglądanym filmem na kanale Ranczo Laszki jest nagranie zatytułowane: "Pączki babci Heli". Filmik to nic innego jak przepis na pączki domowej roboty. Filmik był wyświetlany prawie pół miliona razy. Wszystkie filmiki dostępne na kanale Ranczo Laszki mają w sumie prawie 14 milionów wyświetleń. Jeżeli popatrzymy na statystyki, filmiki dostępne na kanale Andrzeja z Plutycz cieszą się dużo większą popularnością. Milion wyświetleń (!) ma filmik zatytułowany "Co się stało z Ursusem Andrzeja z Plutycz c 360", na którym możemy zobaczyć przygotowania do remontu ciągnika (filmik jest w tym artykule). Łączna liczba wyświetleń filmów Andrzeja Onopiuka na YouTube to oszałamiające... 21 milionów! Te liczby robią wrażenie. Kanał Andrzeja z Plutycz to prawdziwy hit YouTube'a. Andrzeja z Plutycz i Emilię Korolczuk można oglądać w każdą niedzielę na Fokus TV. Premierowe odcinki Rolnicy. Podlasie są emitowane o godz. 20.15.

Rolnicy. Podlasie. Andrzej wymienia dętkę w rowerze Gienka. Pomaga mu Sławek
Sonda
Który kanał na YouTube uważasz za ciekawszy?

Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz. Zobacz zdjęcia: