Rolnicy. Podlasie. Andrzej wysłał ciągnik do remontu. Obrzydliwe komentarze

i

Autor: Tomasz Radzik/SE Rolnicy. Podlasie. 39-letnu Andrzej z Plutycz

Rolnicy. Podlasie. Andrzej wysłał ciągnik do remontu. Obrzydliwe komentarze

2021-12-08 10:47

Rolnicy. Podlasie. Jedna z maszyn należących do Andrzeja Onopiuka z Plutycz idzie do generalnego remontu. Wysłużony ciągnik marki Ursus (model C360) zmieni się nie do poznania. W internecie pojawiło się nagranie, na którym widać jak Andrzej wraz ze swoim bratem "wysyłają" ciągnik do remontu. Tymczasem w komentarzach pod filmem pojawił się hejt. "Andrzej nie nadaje się do prowadzenia gospodarstwa" - napisał jeden z internautów.

Rolnicy. Podlasie. Andrzej Onopiuk z Plutycz w swoim wielohektarowym gospodarstwie dysponuje m.in. belarką (zasponsorowali mu ją fani), turem (ładowacz czołowy) oraz dwoma ciągnikami: nowszym Ursusem 1014 oraz starszą C360. Właśnie ten drugi model trafił do kapitalnego remontu. Filmik z tego wydarzenia pojawił się na oficjalnym kanale Gienka i Andrzeja na YouTube (wideo w dolnej części artykuł). Pojazd przejdzie totalną odnowę. Wysłużona maszyna wzbogaci się również o kabinę. Filmik był nagrywany już jakiś czas temu, z tego co nam wiadomo, traktor jest już odnowiony i z powodzeniem służy Andrzejowi. Wideo ma na swoim koncie ponad 400 tys. wyświetleń i ponad 1200 komentarzy! Niestety pod nagraniem (znowu) pojawiło się mnóstwo negatywnych, często niesprawiedliwych opinii. Część z komentarzy nie nadaje się do przytoczenia. Internauci zwracają uwagę, że bohater serialu Rolnicy. Podlasie nie potrafi dbać o swój sprzęt oraz że 39-latek jest kiepskim rolnikiem. Padają przy tym określenia mocno obraźliwe.

Galeria poniżej: Rolnicy. Podlasie: Andrzej z Plutycz - kim jest? ile ma lat?

"Masakra jak można do takiego stanu doprowadzić maszynę", "a później się wszyscy dziwią i mówią że na Podlasiu średniowiecze", "Tu pieniądze idą w błoto, masakra", "Andrzej sprzedaj ty tą gospodarkę bo ty się męczysz z tą gospodarką a ona z tobą" - to tylko kilka delikatniejszych komentarzy.

Przypominamy, że serial Rolnicy. Podlasie można oglądać w każdą niedzielę o godz. 20:15 na kanale Fokus TV.

Czytaj też: Rolnicy. Podlasie. Emilia Korolczuk zrobiła sobie zdjęcie w przymierzalni. Fala komentarzy

Rolnicy. Podlasie. Cała prawda o Andrzeju z Plutycz
Sonda
Czy Andrzej z Plutycz to dobry gospodarz?