Rolnicy. Podlasie. Gienek odmienił swój wygląd. Nie poznają go w Plutyczach? Pomalowane włosy i ta grzywka! [ZDJĘCIA]

i

Autor: Telewizja FOKUS TV Rolnicy. Podlasie. Gienek odmienił swój wygląd. Nie poznają go w Plutyczach? Pomalowane włosy i ta grzywka! [ZDJĘCIA]

Rolnicy. Podlasie. Gienek odmienił swój wygląd. Wystarczyła jedna rzecz. Nie poznają go w Plutyczach? [ZDJĘCIA]

2022-07-17 8:34

Rolnicy. Podlasie, odcinek 29 (IV sezon). Gienek z Plutycz zaskoczył swoich fanów nową fryzurą, którą zafundowała mu jego córka Paulina. 67-latek pierwszy raz od dawna odwiedził profesjonalny zakład fryzjerki, następnie przeszedł zabieg na skórę i relaksujący masaż twarzy. Niesamowita metamorfoza. Zobaczcie zdjęcia.

Rolnicy. Podlasie. W najbliższą niedzielę premiera nowego odcinka. W Ciemnoszyjach zobaczymy jak wygląda mycie oraz bielenie obory. Do stada dołączy kolejna krowa wraz z cielakiem. Justyna umieści malucha w boksie, a następnie da mu specjalny priobiotyk, który uchroni zwierzaka przed chorobami. Następnie rolnicy udadzą się na spotkanie z przedstawicielami firmy, która wybierze najlepsze genetycznie buhaje do ich stada. Tymczasem w Bronowie, Agnieszka i Jarek będą zbierać siano. Małżeństwo najpierw jednak zajmie się naprawą zgrabiarki, następnie wsiądą za stery ciągników i wyjadą na pole nad Narwią. W Plutyczach pierwsze skrzypce będzie grał Gienek Onopiuk. 67-latek z okazji Dnia Ojca pójdzie do fryzjera. Zabierze go tam córka Paulina. Przyjacielowi będzie towarzyszył Sławek zwany Jastrzębiem. Dla Gienka będzie to pierwsza od wielu lat wizyta w profesjonalnym zakładzie fryzjerskim. Do tej pory strzygła go córka albo Przemek. Gienka czeka nie tylko ścięcie włosów, ale także koloryzacja, dzięki której pozbędzie się siwizny. To nie koniec atrakcji!

Rolnicy. Podlasie. Gienek z Plutycz szczerze o swojej emeryturze. Ile dostaje?

Następnie cała trójka wybierze się do salonu kosmetycznego, gdzie Gienek i Jastrząb przejdą zabiegi na skórę oraz masaż twarzy. Patrząc na zdjęcia trudno ukryć podziw. Gienek z Plutycz zmienił się nie do poznania! Zobaczcie zresztą sami. Emisja opisywanego odcinka Rolnicy. Podlasie w niedzielę (17 lipca) o godz. 20 na Fokus TV.

Czytaj też: Rolnicy. Podlasie. "Nadszedł trudny czas rozstań". Emilia Korolczuk właśnie to ogłosiła