Andrzej z Plutycz opowie o idealnej kobiecie. Tomek zaskoczy swoją żonę! Romantycznie w nowym odcinku Rolnicy. Podlasie

i

Autor: Telewizja Fokus TV Andrzej z Plutycz (z lewej) opowie o idealnej kobiecie. Tomek zaskoczy swoją żonę! Romantycznie w nowym odcinku Rolnicy. Podlasie

Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz opowie o idealnej kobiecie. Tomek zaskoczy swoją żonę!

2021-06-25 9:19

W najnowszym odcinku serialu Rolnicy. Podlasie nie zabraknie wątków obyczajowych. Andrzej Onopiuk z Plutycz (38 l.) opowie przed kamerami, jaka powinna być jego idealna życiowa partnerka. Z kolei w Pokaniewie Tomek przygotuje swojej żonie Monice gigantyczną niespodziankę rodem z filmów romantycznych! Co będzie w 16. odcinku serialu Rolnicy. Podlasie? Czytajcie dalej.

W niedzielę 27 czerwca premiera nowego odcinka serialu dokumentalnego Rolnicy. Podlasie. Co nowego wydarzy się w 16. odcinku? My już wiemy! Agnieszka i Jarek przyjadą do Jurka (ojca Agnieszki), aby pomóc mu wyprowadzić konie na wiosenne pastwiska. - Najlepiej jak klacze się źrebią na pastwisku, bo ona gdzie się położy, gdzie chce się źrebi - powiedział Jurek. Z kolei w Pokaniewie Tomek będzie szykować się do siewu kukurydzy. Postanowi także wysiać pole słonecznika. Jego żona Monika zdradzi czy Tomek jest romantyczny i czy romantyzm jest możliwy w pracy rolnika. - Na swój sposób mój mąż jest romantyczny - powiedziała Monika. Kobieta nie zdaje sobie sprawy, że jej ukochany szykuje jej gigantyczną niespodziankę. Co to dokładnie będzie? Przekonamy się o tym oglądając najbliższy odcinek Rolnicy. Podlasie.

Rolnicy Podlasie - sezon 3, odcinek 16

A co u Gienka i Andrzeja z Plutycz? Najsławniejsi rolnicy w Polsce wspólnie z Jastrzębiem pojadą na pole znajomego, aby wykopać marchew. Oglądając odcinek dowiemy się, że właściciel sam jej nie zbierze, bo koszty zatrudnienia pracowników do wykopywania marchwi są bardzo wysokie. W pracy pomoże im grupa kobiet z Białorusi. Podczas wykopywania marchwi będzie czas na rozmowę. Tematem będzie Andrzej oraz fakt, że mężczyzna powinien już mieć dziewczynę. 38-latek opowie, jaka powinna być jego wymarzona partnerka. O tym, że przystojny rolnik z Podlasia na brak powodzenia u kobiet raczej nie może narzekać, pisaliśmy w tym artykule: Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz to istny macho! Podał liczbę kobiet! Niewiasty ustawiają się do niego w kolejce

Rolnicy. Podlasie odcinek 16 [27.06.2021]

i

Autor: Telewizja FOKUS TV Gienek z synem Andrzejem.

Rolnicy. Podlasie odcinek 16 już w najbliższą niedzielę. Emisja o godz. 20 na kanale Fokus TV. Odcinek będzie trwał tradycyjnie 45 minut. Wcześniej można obejrzeć powtórkę poprzedniego odcinka. Ciekawostki o serialu i jego bohaterach możesz śledzić na naszej stronie SE.pl. Jak dobrze znasz serial Rolnicy. Podlasie i jego bohaterów? Rozwiąż nasz quiz! Czytaj też: Rolnicy. Podlasie. Gienek i Andrzej do fanów: W tym dniu nie przyjeżdżajcie!

Rolnicy. Podlasie. Quiz o serialu i jego bohaterach

Pytanie 1 z 15
Na początek coś łatwego. Ile do tej pory powstało sezonów serialu "Rolnicy. Podlasie"?