Rolnicy. Podlasie. Gienek i Andrzej znowu to robią. Ważny apel do fanów!

i

Autor: Telewizja FOKUS TV Rolnicy. Podlasie. Gienek (67 l.) i Andrzej (38 l.) znowu apelują do swoich fanów. Chodzi o święto w Plutyczach.

Rolnicy. Podlasie. Gienek i Andrzej znowu to robią. Ważny apel do fanów!

2021-06-26 9:15

Gienek i Andrzej z serialu Rolnicy. Podlasie ponawiają apel do swoich fanów. Chodzi o najbliższą niedzielę, która w Plutyczach będzie dniem bardzo szczególnym. "Gospodarstwo będzie niedostępne dla odwiedzających" - przypominają na swoim fanpage'u najsławniejsi rolnicy w Polsce. Internauci odpowiadają: "Mam nadzieję, że ludzie uszanują Waszą prośbę." O co dokładnie chodzi? Wyjaśniamy!

Gienek i Andrzej z Plutycz w niedzielę 27 czerwca nie będą przyjmować w swoim sławnym gospodarstwie żadnych gości. Gwiazdy serialu Rolnicy. Podlasie chcą uniknąć tłumów na swojej posesji i na ulicy. Wszystko przez to, że w tym dniu przez Plutycze przejdzie religijna procesja. Mieszkańcy pod przewodnictwem księdza z Parafii Prawosławnej w Rajsku będą modlić się pod przydrożnymi krzyżami. Informacja jest o tyle ważna i potrzebna, bo popularnych bohaterów serialu Rolnicy. Podlasie niemal codziennie odwiedzają tłumy fanów z całej Polski. Kiedyś dochodziło nawet do interwencji policji. - Przypominajka! W najbliższą niedzielę 27 czerwca gospodarstwo będzie niedostępne dla odwiedzających - napisali w piątek wieczorem popularni rolnicy. 

Czytaj też: Najnowszy film Andrzeja i Gienka z Plutycz podzielił internautów. "To już nie rolnictwo tylko reklama" [WIDEO]

Rolnicy Podlasie - sezon 3, odcinek 16

To już kolejny tego typu apel. Gienek i Andrzej już raz informowali: - W związku ze zbliżającym się Świętem w Plutyczach, prosimy o uszanowanie naszej i mieszkańców prośby i nie odwiedzanie naszej miejscowości w najbliższą niedzielę, 27 czerwca!!! Jak informuje fanpage Plutycze, chodzi o lokalne święto, które jest związane z wielowiekową tradycją. Administratorzy strony apelują do widzów serialu: "Będziemy wdzięczni fanom programu "Rolnicy. Podlasie" za uszanowanie naszego spokoju i zaplanowanie ewentualnych odwiedzin w innym terminie."

W najbliższą niedzielę będzie można zobaczyć Gienka i Andrzeja w telewizji. O godz. 20 na kanale Fokus TV zostanie wyemitowany 16. odcinek serialu Rolnicy. Podlasie. Gienek i Andrzej z Plutycz wspólnie z Jastrzębiem pojadą na pole swojego znajomego, aby wykopać marchew. W pracy pomoże im także grupa kobiet z Białorusi. Przy okazji wróci temat Andrzeja i faktu, że przystojny rolnik wciąż jest samotny. 38-latek opowie przed kamerami, jaka powinna być jego wymarzona partnerka. O tym, co będzie w nadchodzącym odcinku, dowiecie się z tego artykułu: Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz opowie o idealnej kobiecie. Tomek zaskoczy swoją żonę!

Sonda
Czy lubisz Gienka i Andrzeja z Plutycz, bohaterów serialu "Rolnicy. Podlasie"?