Bandyta z Białegostoku atakował na osiedlach PRZYPADKOWE kobiety [FOTO]

i

Autor: Unplash Policjanci z Białegostoku podejrzewają, że to zatrzymany 36-latek zrywał kobietom łańcuszki z szyi.

Bandyta z Białegostoku atakował na osiedlach PRZYPADKOWE kobiety [FOTO]

2020-09-28 11:52

O mężczyźnie, który atakuje kobiety na białostockich osiedlach i zrywa im łańcuszki z szyi było głośno od jakiegoś czasu w mediach społecznościowych. Bandyta grasował głównie w sierpniu. W czwartek policjanci zatrzymali 36-latka podejrzanego o te przestępstwa. Grozi mu do 8 lat więzienia.

Policjanci z Białegostoku zatrzymali 36-latka podejrzanego o tzw. zuchwałe kradzieże. Mężczyzna napadał na białostoczanki i zrywał im łańcuszki. Do tych zdarzeń doszło pięć razy w sierpniu i raz we wrześniu na białostockich osiedlach.

- Sposób działania sprawcy był zawsze taki sam - informuje oficer prasowy policji w Białymstoku. - Mężczyzna podbiegał do losowo wybranych ofiar, zrywał kobietom z szyi złote łańcuszki, po czym "znikał" w pobliskich uliczkach.

Zatrzymany 36-latek. Grozi mu do 8 lat więzienia

i

Autor: KMP Białystok Zatrzymany 36-latek. Grozi mu do 8 lat więzienia

Złodziej ukradł biżuterię wartą w sumie 9 tys. złotych. Zuchwały przestępca w końcu został zatrzymany. Złapano go w miniony czwartek w jego domu.  36-latek usłyszał sześć zarzutów kradzieży zuchwałej. Za te przestępstwa grozi kara do 8 lat pozbawienia wolności.

Czytaj też:

Słoneczny Stok. Jak dobrze znasz to osiedle?

Pytanie 1 z 10
W którym roku powstała Spółdzielnia Mieszkaniowa ,,Słoneczny Stok”?
Białystok. Złodzieje rowerów zatrzymani, skradzione rowery odzyskane