Białystok. Mężczyzna stracił 55 tys. złotych w jedną noc. Był w klubie ze striptizem

i

Autor: Pixabay Białystok. Mężczyzna stracił 55 tys. złotych w jedną noc. Był w klubie ze striptizem

Białystok. Mężczyzna stracił 55 tys. złotych w jedną noc. Był w klubie ze striptizem

2019-03-11 10:00

Białostoczanin uważa, że go odurzono, a potem okradziono. Właściciel klubu odpiera zarzuty i twierdzi, że mężczyzna po prostu dobrze się bawił. Sprawę wyjaśnia policja i prokuratura.

35-letni białostoczanin w ciągu jednej nocy w klubie ze striptizem stracił 55 tys. złotych. Do tego zdarzenia doszło w centrum Białegostoku. Mężczyzna twierdzi, że obsługa lokalu odurzyła go i ukradła jego kartę kredytową. O sprawie pisze Kurier Poranny. Następnego dnia białostoczanin sprawdził stan konta. Brakowało 55 tys. złotych.

- Było kilka transakcji na 6600 złotych, kilka na 3850 złotych i innego - twierdzi mężczyzna. Pamięta pierwszego i drugiego drinka. - Po nim już nic. Totalne zaćmienie - dodaje.

Czytaj także: Porwanie w Białymstoku: Natalia i jej córka Amelka odnalezione. Policja zatrzymała porywaczy. "Czuli się osaczeni" [ZDJĘCIA, WIDEO, AUDIO]

Sprawę zgłosił na policję. Prokuratura prowadzi postępowanie w kierunku przestępstwa oszustwa. 35-latek oddał nawet do badań próbkę moczu, aby sprawdzić czy nie ma w jego organizmie śladów tzw. pigułki gwałtu. Wyniki będą jednak dopiero za kilka tygodni. "To niemożliwe, by wydać 55 tys. złotych w ciągu kilku godzin" - mówi poszkodowany.

Właściciel lokalu twierdzi, że oskarżenia są bezpodstawne.

- Ten klient się u nas bardzo dobrze bawił, nikt go nie odurzał. Dla całej sali stawiał szampany Dom Perignon, Moët. To nie są tanie alkohole - twierdzi w rozmowie z dziennikarką Kuriera Porannego i dodaje: - To nie moja wina, że pan zaszalał. A teraz nas oczernia.

Czytaj także: Poświętne: Mercedes rozerwany na dwie części po zderzeniu z TIR-em. W środku 5 młodych osób. Dwie zginęły [ZDJĘCIA]

Polecamy także:

TOP 10. Co Was wkurza w Białymstoku? [ZDJĘCIA]

TOP 10. Czego brakuje w Białymstoku? Internauci: Lotniska! [ZDJĘCIA]

Darmowa komunikacja miejska dla bezrobotnych w Białymstoku? Internauci komentują: "To jest dyskryminacja ludzi pracujących" [ZDJĘCIA]

Trasa Niepodległości 2019. Zakończenie budowy coraz bliżej. Są już znaki drogowe [ZDJĘCIA]

Zobacz wideo: Szaleniec zaatakował kierowcę autobusu