Białystok. Tajemnicze zaginięcie 17-letniej Karoliny! Nie daje znaku życia od kilku dni

i

Autor: KMP w Białymstoku; fsHH/cc0/Pixabay.com Zaginęła 17-letnia Karolina Sobocińska z Białegostoku. Zniknęła w poniedziałek, 31 stycznia

Białystok. Tajemnicze zaginięcie 17-letniej Karoliny! Nie daje znaku życia od kilku dni

2022-02-06 13:04

Zaginęła 17-letnia Karolina Sobocińska z Białegostoku. Dziewczyna wyszła z domu w poniedziałek, 31 stycznia, i od tamtej pory rodzina nie ma z nią żadnego kontaktu. W dniu zaginięcia 17-latka z Białegostoku była ubrana w ciemną, krótką kurtkę z napisem adidas, ciemne legginsy i biało-brązowe sportowe buty. Policja w Białymstoku podaje też rysopis Karoliny.

Białystok. Tajemnicze zaginięcie 17-letniej Karoliny! Nie daje znaku życia od kilku dni

Policja w Białymstoku poszukuje zaginionej Karoliny Sobocińskiej, mieszkanki miasta, która zniknęła nagle w poniedziałek, 31 stycznia. Dziewczyna wyszła z domu i od tego momentu nie nawiązała jakiegokolwiek kontaktu ze swoją rodziną. W dniu zaginięcia 17-latka z Białegostoku była ubrana w w ciemną krótką kurtkę z napisem adidas, ciemne legginsy i biało-brązowe sportowe buty. Mundurowi poinformowali również o rysopisie zaginionej 17-letniej Karoliny z Białegostoku: dziewczyna ma ok. 175 centymetrów wzrostu, jest szczupłej budowa ciała i ma włosy do ramion, farbowane na ciemno. - Wszystkie osoby, które widziały zaginioną 17-latkę lub wiedzą, gdzie może przebywać, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 47 711 24 73 lub dzwoniąc na numer alarmowy 112. Zapewniamy anonimowość - apeluje policja w Białymstoku.

Czytaj też: Szokujący wyrok ws. byłego księdza! Miał trafić do więzienia za seks z nastolatkiem, a jest niewinny

Sonda
Czy zdarzyło ci się uciec z domu?
Pogrzeb zamordowanej Mai ze Starogardu Gdańskiego