TAKIE IMIĘ będzie nosić córka Emilii Korolczuk z Rolnicy. Podlasie. Jakie jest jego znaczenie?

i

Autor: Tomasz Matuszkiewicz TAKIE IMIĘ będzie nosić córka Emilii Korolczuk z "Rolnicy. Podlasie". Jakie jest jego znaczenie?

TAKIE IMIĘ będzie nosić córka Emilii Korolczuk z "Rolnicy. Podlasie". Jakie jest jego znaczenie?

2021-03-01 11:29

Emilia Korolczuk ze wsi Laszki pod Zabłudowem (woj. podlaskie) spodziewa się córeczki. Gwiazda "Rolnicy. Podlasie" wręcz promienieje szczęściem, a jej fani prześcigają się w przesyłaniu gratulacji. Ojcem dziecka jest 35-letni Karol, z którym Emilia mieszka od czerwca zeszłego roku. Jak będzie miała na imię ich córeczka i jakie jest jego znaczenie?

Emilia Korolczuk z programu Rolnicy. Podlasie spodziewa się dziecka. Najpopularniejsza rolniczka w Polsce jest w 5. miesiącu ciąży. Wiadomo, że spodziewa się córeczki. Jakie będzie miała na imię? Dowiedzieliśmy się, że Emilia Korolczuk oraz jej 35-letni partner Karol dadzą jej imię Laura. Jak zdradziła nam bohaterka "Rolnicy. Podlasie", imię dla dziecka wybrał jej partner. - Umówiliśmy się z Karolem, że jak będzie synek, to ja wybieram imię - wyjaśniła. W 2020 roku to piękne imię otrzymało w Polsce 2049 dziewczynek (10. miejsce w Polsce, jeśli chodzi o imiona dla dziewczynek). Jakie znaczenie ma imię Laura? Jak czytamy na portalu mjakmama24.pl, to piękne imię ma dwa znaczenia. W ten sposób określano mieszkanki podrzymskiego Laurentum. Drugie znaczenie wywodzi się od łacińskiego laurus, co w język polskim oznacza "wawrzyn". "M jak mama" podaje, że mała Laura jest bardzo bystra i zadają mnóstwo pytań. Jako dorosła kobieta uwielbia czytać i lubi się uczyć. Później od swoich rówieśniczek zakłada rodzinę, co może wiązać się z tym, że pragnie przede wszystkim osiągnąć sukces i stać się inspiracją dla innych kobiet. Co ciekawe, najsławniejsza para w polskim showbiznesie, czyli Robert i Anna Lewandowscy jedną ze swoich córek również nazwali Laura.

Emilia Korolczuk z programu „Rolnicy. Podlasie” jest w ciąży! Znamy płeć i imię dziecka

Emilia Koroczuk promienieje w ciąży. Czuje się dobrze i wygląda pięknie! Spójrzcie tylko na te zdjęcia! Emilia i Karol mieszkają razem od czerwca 2020 roku. Rolniczka zapewnia, że mężczyzna świetnie sobie radzi w gospodarstwie. - Nawet odebranie porodu krowy czy kozy to dla niego żaden problem - zachwala swojego partnera Emilia Korolczuk. Para nie planuje ślubu. Razem z Karolem (mężczyzna chce pozostać anonimowy) zamierzają żyć w wolnym związku. To z kolei nie bardzo podoba się babci pani Emilii. – Wolałabym, aby był ślub i wesele, ale najważniejsze, żeby Emilka była szczęśliwa – zapewnia 82-letnia pani Helena.

Sonda
Czy podoba ci się imię Laura?

Mimo że 34-latka jest w ciąży i szczególnie teraz potrzebuje spokoju, natarczywi fani nie dają jej chwili wytchnienia. W poruszającym wpisie na Facebooku napisała, że nachodzą ją niemal codziennie. Bez pytania wchodzą na posesję, często są przy tym pijani.  - Dziś (niedziela - przyp. red) podczas wieczornych obrządków i w trakcie porodu jednej z kóz, zupełnie nie zwracając uwagi na ujadające psy wprost do koziarni wparował kompletnie pijany jegomość z papierosem w zębach wykrzykując radośnie nad słomą, że chce zwiedzić gospodarstwo. Jest mi brak słów - napisała 34-letnia Emilia Korolczuk.

Czytaj więcej: Dramatyczny apel Emilii Korolczuk. Fani są bezczelni! Gwiazda "Rolnicy. Podlasie" ma tego dość!

"Rolnicy. Podlasie" to hitowy program telewizji Fokus TV. Bohaterami serialu są rolnicy z Podlasia. Program "Rolnicy. Podlasie" pokazuje Polakom jak wygląda prawdziwe życie na wsi. Uprawa roślin, żniwa, hodowla zwierząt i związane z tym wszystkim obowiązki. Do tej pory powstały dwie serie. Aktualnie trwają prace przy produkcji 3 sezonu. Jego premiera zaplanowana jest na niedzielę 14 marca. Wiemy, co wydarzy się w premierowym odcinku: Andrzej spróbuje dosiąść rumaka. Jurek zawiezie 3 ogiery na wystawę w Szepietowie. "Rolnicy. Podlasie". Zobacz, co się stanie w 1. odcinku 3. sezonu