Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz błysnął techniką. Prima sort! Perfekcyjnie wepchnął przyczepę do stodoły! [WIDEO]

i

Autor: Telewizja FOKUS TV Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz błysnął techniką. Prima sort! Perfekcyjnie wepchnął przyczepę do stodoły! [WIDEO]

Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz błysnął techniką. Prima sort! Perfekcyjnie wepchnął przyczepę do stodoły! [WIDEO]

2021-07-14 7:23

Fani Andrzeja (38 l.) z Plutycz dawno nie byli tak zgodni, co do oceny jego pracy. W internecie można obejrzeć filmik, na którym gwiazdor serialu Rolnicy. Podlasie wpycha ciągnikiem przyczepę do stodoły. Rolnik zrobił to wzorowo! Załadowana ciukami laweta idealnie zmieściła się w wąskim przejściu. "Prima sort" - skomentował jeden z internautów.

Gienek i Andrzej to nie tylko gwiazdy serialu Rolnicy. Podlasie, ale także internetowe osobowości. Z powodzeniem prowadzą swój fanpage oraz rozwijają nowy/stary kanał na YouTube. W sieci zadebiutował właśnie filmik pod tytułem: "Siano w kostkach wciąganie przyczepy do stodoły Andrzej i Jarek z Podlasia a dokładnie z Plutycz". Na trwającym ponad 6 minut nagraniu nie ma Gienka. Można za to zobaczyć jego synów: 38-letniego Andrzeja i 28-letniego Jarka. Bracia przez pierwszą połowę filmiku przerzucają ciuki do stodoły. - Ile czasu ja te puzzle moje będę układać - sapnął zmęczony Andrzej. - Puzzle moje ulubione - dodał później. - Tymi puzzlami to żreć dajesz chociaż dla swoich zwierząt - żachnął się Jarek.

"Rolnicy. Podlasie". Gienek i Andrzej z Plutycz bohaterami 3 sezonu serialu

Później Andrzej Onopiuk dał prawdziwy popis swoich umiejętności kierowania traktorem i manewrowania przyczepą. Mężczyzna wsiadł do Ursusa 1014, a potem z pomocą Jarka podpiął dyszel przyczepy do przedniego zaczepu traktora. Następnie mogliśmy zobaczyć jak Andrzej wpycha załadowaną ciukami przyczepę do stodoły. Nie wiadomo, ile to trwało, ale to nie jest najważniejsze. Wyszło wspaniale. Jak zareagowali internauci? Czytajcie dalej!

Zobacz też: Rolnicy. Podlasie. "I filc się rozpierdzielił". Gienek i Andrzej z Plutycz przedzierali się przez bagno

Internauci są pod wrażeniem. W sekcji komentarzy znajdującej się pod filmikiem pojawiło się mnóstwo komentarzy ze słowami uznania. "No super poszło , a mówicie że Andrzej nic nie umie", "Wcofał przyczepą pryma sort", "Świetnie poszło to wciąganie przyczepy do stodoły", "Za cofanie przyczepą do stodoły należy się łapka", "Andrzej - perfekcyjny wjazd lawetą do stodoły". Czytaj też: Rolnicy. Podlasie. Andrzej Onopiuk podziękował fanom za belarkę. Hejterzy nie odpuszczają [WIDEO]