Rolnicy. Podlasie. Andrzej Onopiuk podziękował fanom za belarkę. Hejterzy nie odpuszczają

i

Autor: Telewizja FOKUS TV Rolnicy. Podlasie. Andrzej Onopiuk (z lewej) podziękował fanom za belarkę. Hejterzy nie odpuszczają

Rolnicy. Podlasie. Andrzej Onopiuk podziękował fanom za belarkę. Hejterzy nie odpuszczają [WIDEO]

2021-07-12 12:13

Andrzej i Gienek z Plutycz mogą już korzystać z nowej belarki. Maszyna z pewnością przyda się w wielohektarowym gospodarstwie sławnych rolników z serialu Rolnicy. Podlasie. 38-letni Andrzej Onopiuk niedawno podziękował swoim fanom za wsparcie zrzutki. Niestety hejterzy nie dają o sobie zapomnieć. "Teraz szybciutko organizujcie zrzutkę na nowy ciągnik do belarki, bo jak to będzie wyglądało nowa belarka a stary ciągnik, wstyd na pole wyjechać" - napisał jeden z internautów.

Andrzej i Gienek z Plutycz mają nową belarkę. Maszyna była marzeniem 38-letniego gwiazdora serialu Rolnicy. Podlasie. Belarkę zasponsorowali ich fani, a maszynę z wielką pompą przekazała Agrounia. Prasa technologicznie przeniesie ich gospodarstwo na nowy poziom. Dla niezorientowanych w temacie wyjaśniamy, że maszyna służy do zbierania m.in. siana, które jest prasowane, a następnie wiązane w ogromne bele. Przy 50 hektarowym gospodarstwie prasa jest zatem niezbędna. Internauci w komentarzach zwracali uwagę, że długo po oficjalnym przekazaniu belarki, nie usłyszeli od Andrzeja podziękowań za wsparcie zrzutki. Przypominamy, że na nową belarkę dla Andrzeja i Gienka zrzuciło się 1381 osób. Udało się zebrać kilkadziesiąt tysięcy złotych. 8 lipca na oficjalnym fanpage'u Gienka i Andrzeja pojawiło się nagranie, na którym Andrzej Onopiuk dziękuje za belarkę. - Dla całej Agrounii serdeczne podziękowania za tą moją belarkę. I oczywiście każdemu kto dał te przysłowiowe 2 czy 5 złotych czy ile tam. Każdemu bardzo dziękuję - powiedział 38-letni rolnik.

"Marzenie się spełniło gratulacje niech służy dajcie coś czerwonego żeby uroku nie rzucili. Patrząc po komentarzach są widać ludzie myślący inaczej" - napisała jedna z internautek. Niestety czytając pozostałe komentarze i opinie internautów można odnieść wrażenie, że spora liczba osób wciąż jest krytycznie nastawiona do pomysłu "zasponsorowania" Andrzejowi i Gienkowi nowej maszyny. Część osób narzeka na fakt współpracy rolników z Agrounią, inny twierdzą, że Andrzej i Gienek na nowy sprzęt po prostu nie zasługują. Zwracają uwagę, że rolnicy nie mają odpowiedniego pojazdu, aby zwozić z pola bele i że w związku z tym będzie potrzebna kolejna zrzutka: "Jestem ciekaw czym będzie woził te bele na podwórko", "Teraz dostali belarkę, a zaraz tura do bel. A gdzie do tego owijarka?", "Jeszcze będzie zbiórka na ładowacz czołowy, aby załadować bele".

Czytaj też: Tajemnicza dziewczyna Andrzeja z Plutycz. "Mam nadzieję, że wróci". Zaskakujące wyznanie gwiazdy Rolnicy. Podlasie

"Rolnicy. Podlasie". Gienek i Andrzej z Plutycz bohaterami 3 sezonu serialu

Pojawiły się też słowa krytyki, że do tej pory nie pojawiło się żadne nagranie, ani zdjęcie pokazującego belarkę w akcji. W związku z tym na fanpage'u Gienka i Andrzeja pojawiła się odpowiedź.

Wielu z Was prosi o zdjęcie lub film z pracy prasy, a złośliwi z kolei piszą, że pewnie już popsuta. Otóż pierwsze uruchomienie nowej belarki, może nie wiecie, musi być zrobione przez serwis. By przeszkolić Andrzeja. Czekamy na ten dzień. [...] Mamy nadzieję, że już niebawem pokażemy wam pierwszą bele. Miłego piątku! - napisał administrator oficjalnego fanpage'a Gienka i Andrzeja z Plutycz.

Gienek i Andrzej Onopiukowie z Plutycz to bez wątpienia największe gwiazdy na Podlasiu w kategorii rolników. Ogromną sławę przyniósł im udział w serialu Rolnicy. Podlasie. Panowie mają rzeszę wiernych fanów, którzy pokochali rolników za ich skromność i szczerość. Niestety panowie muszą się też mierzyć z krytyką i hejtem. Gienka i Andrzeja mogliśmy oglądać w 18. odcinku serialu Rolnicy. Podlasie: "I filc się rozpierdzielił". Gienek i Andrzej z Plutycz przedzierali się przez bagno