Jemieliste. Tragiczny pożar domu jednorodzinnego. Dziecko zmarło w szpitalu [ZDJĘCIA]

2019-03-04 16:56

Cała rodzina została zabrana do szpitala. 3-letniego chłopca niestety nie udało się uratować.

Do tego tragicznego w skutkach pożaru doszło w miejscowości Jemieliste w powiecie suwalskim. Płonął  tam dom jednorodzinny. Było to w piątek w nocy.

>>>ZOBACZ ZDJĘCIA<<<

- Po przyjeździe na miejsce zdarzenia pierwszej jednostki ochrony przeciwpożarowej stwierdzono, że z poddasza budynku mieszkalnego jednorodzinnego wydobywał się ogień, a osiem osób zamieszkujących obiekt znajduje się na zewnątrz, z których pięć potrzebuje pomocy medycznej - informuje mł. bryg. Kazimerz Golubiewski z KM PSP w Suwałkach.

AKTUALIZACJA: Jemieliste. Kolejna ofiara tragicznego pożaru. 7-letnia dziewczynka nie żyje. Wcześniej w szpitalu zmarł jej brat i mama [ZDJĘCIA]

>>>AKTUALIZACJA: Jemieliste. Potworny pożar zabrał dwa życia. W szpitalu zmarło dziecko i jego matka. Mężczyzna walczy o życie [ZDJĘCIA]

Do szpitala trafiło 5 osób - cała rodzina. Niestety 3-letniego chłopca nie udało się uratować.

W działaniach ratowniczych uczestniczyło pięć zastępów Państwowej Straży Pożarnej, jednostki OSP z Filipowa, Potaszni i Jeleniewa, cztery zespoły ratownictwa medycznego z powiatu suwalskiego i jeden z oleckiego, policja oraz pogotowie energetyczne. Na miejsce zdarzenia przybyli przedstawiciele lokalnego samorządu oraz Powiatowego Centrum Zarządzania Kryzysowego.

Czytaj także: Wypadek autobusu pod Białymstokiem. 9 osób rannych. Do szpitala trafiło 3 dzieci [ZDJĘCIA]

Przyczynę pożaru wyjaśnia policja pod nadzorem prokuratora.