Internet żartuje ze zdjęć policji

Majeranek czy marihuana? Co zarekwirowali policjanci z Sejn? Internauci mają niezły ubaw [ZDJĘCIA]

2022-09-21 17:12

Czy policjanci z Sejn zarekwirowali 3 kg marihuany, czy to może coś innego? Takie pytanie zadają sobie internauci, po tym jak mundurowi poinformowali o znalezieniu narkotyków na posesji należącej do 39-latka. Wiele osób, oglądając zdjęcia, na których jest marihuana, twierdzi, że ujawniony susz przypomina bardziej majeranek lub inne przyprawy kuchenne.

Majeranek czy marihuana? Co zarekwirowali policjanci z Sejn? Internauci mają niezły ubaw

Majeranek, rozmaryn, koper - takie komentarze padają pod wpisem policjantów z Sejn, którzy pochwalili się zarekwirowaniem 3 kg marihuany, które znaleźli u 39-latka. Mundurowi przeszukali jego posesję w minionym tygodniu, ujawniając narkotyki na strychu w budynku gospodarczym i domu mężczyzny. Do wiadomości o przedstawieniu zatrzymanemu zarzutów i tymczasowym aresztowaniu go na 2 miesiące funkcjonariusze dołączyli zdjęcia z suszem marihuany, które niezwykle rozbawiły internautów. "Nawet policjantom majeran wcisnęli", "Skazać go za jakość tej trawy, a nie za ilość XD", "Strach mieć przyprawy w domu" - to tylko niektóre z lawiny komentarzy, jakie pojawiły się na profilu facebookowym Podlaskiej Policji, która poinformowała o działaniach mundurowych z Sejn. Jeden z użytkowników portalu twierdzi nawet, że to "glony z Odry", ale to nie wszystkie humorystyczne wpisy.

Czytaj też: Grajewo. Kupił tonę węgla z dostawą do domu. To był najgorszy interes w jego życiu

- To na zdjęciach to rozmaryn? Kurde boje się mamę w końcu ma na ogrodzie. Dziwiłem się tydzień temu jak po obiedzie tata zawijał się w zasłony. Teraz już wiem. Dzięki wam - pisze inny internauta.

Sonda
Czy marihuana w Polsce powinna być legalna?
Warszawa. Kierowca nie wpuścił do autobusu rowerzystki. "Jest pani młoda, ma pani siłę, żeby jechać na rowerze"
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE