Internet żartuje ze zdjęć policji

Majeranek czy marihuana? Co zarekwirowali policjanci z Sejn? Internauci mają niezły ubaw [ZDJĘCIA]

2022-09-21 17:12

Czy policjanci z Sejn zarekwirowali 3 kg marihuany, czy to może coś innego? Takie pytanie zadają sobie internauci, po tym jak mundurowi poinformowali o znalezieniu narkotyków na posesji należącej do 39-latka. Wiele osób, oglądając zdjęcia, na których jest marihuana, twierdzi, że ujawniony susz przypomina bardziej majeranek lub inne przyprawy kuchenne.

Majeranek czy marihuana? Co zarekwirowali policjanci z Sejn? Internauci mają niezły ubaw

Majeranek, rozmaryn, koper - takie komentarze padają pod wpisem policjantów z Sejn, którzy pochwalili się zarekwirowaniem 3 kg marihuany, które znaleźli u 39-latka. Mundurowi przeszukali jego posesję w minionym tygodniu, ujawniając narkotyki na strychu w budynku gospodarczym i domu mężczyzny. Do wiadomości o przedstawieniu zatrzymanemu zarzutów i tymczasowym aresztowaniu go na 2 miesiące funkcjonariusze dołączyli zdjęcia z suszem marihuany, które niezwykle rozbawiły internautów. "Nawet policjantom majeran wcisnęli", "Skazać go za jakość tej trawy, a nie za ilość XD", "Strach mieć przyprawy w domu" - to tylko niektóre z lawiny komentarzy, jakie pojawiły się na profilu facebookowym Podlaskiej Policji, która poinformowała o działaniach mundurowych z Sejn. Jeden z użytkowników portalu twierdzi nawet, że to "glony z Odry", ale to nie wszystkie humorystyczne wpisy.

Czytaj też: Grajewo. Kupił tonę węgla z dostawą do domu. To był najgorszy interes w jego życiu

- To na zdjęciach to rozmaryn? Kurde boje się mamę w końcu ma na ogrodzie. Dziwiłem się tydzień temu jak po obiedzie tata zawijał się w zasłony. Teraz już wiem. Dzięki wam - pisze inny internauta.

Sonda
Czy marihuana w Polsce powinna być legalna?
Warszawa. Kierowca nie wpuścił do autobusu rowerzystki. "Jest pani młoda, ma pani siłę, żeby jechać na rowerze"