Niewybuch na przystanku autobusowym okazał się częścią od amortyzatora

i

Autor: ESKA INFO Białystok Niewybuch na przystanku autobusowym okazał się częścią od amortyzatora

Niewybuch na przystanku autobusowym okazał się częścią od amortyzatora

2019-04-29 17:35

Przedmiot przypominający bombę znajdował się w pobliżu przystanku autobusowego na osiedlu Słoneczny Stok. Na miejsce przyjechali saperzy.

Było to około godziny 14. Policjanci z Białegostoku otrzymali informację, że w pobliżu przystanku autobusowego przy ul. Sikorskiego może znajdować się niewybuch. Na miejscu pojawiła się straż miejsca oraz policja. Służby otoczyły przystanek taśmą. Policja zabezpieczała teren. Autobusy musiały zatrzymywać się przystanek dalej.

Czytaj także: Big Brother. Paweł Grigoruk to nowy uczestnik reality show. Ma 34 lata i jest chłopakiem Justyny Żak [WIDEO]

Na miejsce wezwano saperów. Na szczęście sytuacja tylko z pozoru była niebezpieczna.

- Okazało się, że nie jest to niewybuch, a jedynie część od amortyzatora łudząco podobna do niewybuchu - poinformowała Katarzyna Zarzecka oficer prasowa KMP w Białymstoku.

Do "podobnej" sytuacji doszło jakiś czas temu na osiedlu Dziesięciny. Pewien mieszkaniec bloku zawiadomił służby, gdy poczuł na klatce schodowej dziwny gryzący zapach. Na miejsce przyjechali strażacy. Przyczyna całego zamieszania była bardzo błaha. Po "przesłuchaniu" sprzątaczki okazało się, że kobieta użyła po prostu mocnych środków czyszczących. Więcej pisaliśmy o tym tutaj: Ul. Gajowa. Dziwny zapach na klatce schodowej. Na miejsce przyjechali strażacy. Powód? Detergenty

Polecamy także:

Kolizja w centrum Białegostoku. Osobówka na dachu [ZDJĘCIA]

Białostoczanin przeżył poważny wypadek samochodowy. Teraz gra w przejściu podziemnym [WIDEO]

Miss Polski UK & Ireland 2019. Białostoczanka Paulina Żak wśród finalistek konkursu [ZDJĘCIA]