Kolizja w centrum Białegostoku. Osobówka na dachu [ZDJĘCIA]

2019-04-29 12:05

Wyglądało groźnie, ale na szczęście nikt nie został ranny. To już kolejny w ostatnim czasie wypadek na tym skrzyżowaniu.

Było to przed godziną 10 na skrzyżowaniu w okolicach kościoła św. Rocha w Białymstoku. Jak poinformowała nas oficer prasowa policji, doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych: chevroleta i opla.

ZOBACZ ZDJĘCIA

Jeden z tych pojazdów jechał w kierunku wiaduktu Dąbrowskiego, a drugi w kierunku al. Piłsudskiego. Doszło do zderzenia. Opel przewrócił się na dach.

Na miejscu pojawiła się policja, pogotowie i straż pożarna. Na szczęście w tym zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Policja zakwalifikowała całą sytuację jako kolizję.

O tym zdarzeniu poinformowali nas internauci.

Jesteś świadkiem ciekawego wydarzenia? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Czekamy na Twój materiał! Pisz na fanpage ESKA INFO Białystok lub bezpośrednio na adres bialystok.eskainfo@grupazpr.pl.

W centrum mocno się korkuje. Dane z Google Traffic, stan na godz. 10:06

To już kolejny wypadek w tym miejscu. W poprzednim tygodniu doszło do zdarzenia z udziałem voyagera. Pisaliśmy o tym tutaj: Wypadek w centrum Białegostoku. Voyager zderzył się z osobówką. Ogromne utrudnienia w ruchu

Jesteś z Białegostoku? Zobacz inne nasze artykuły:

Białostoczanin przeżył poważny wypadek samochodowy. Teraz gra w przejściu podziemnym [WIDEO]

Sad edukacyjny w Parku Antoniuk już gotowy. Posadzono tam m.in. drzewa owocowe i krzewy [ZDJĘCIA]

Ile trzeba zarabiać, aby żyć godnie w Białymstoku? [WIDEO]

Katolicki rap z Białegostoku! Klip do utworu "Nie mów mi" powstał w Starosielcach. "Nigdy nie zostawaj sam z problemami, bo to cię zeżre" [WIDEO]

Polecamy także:

Węzeł Porosły. Od 23 kwietnia duże zmiany w organizacji ruchu na wylotówce w stronę Warszawy [ZDJĘCIA, MAPY]

BKM. Od 23 kwietnia ogromne zmiany w kursowaniu autobusów. Zmienione trasy, "14' zawieszona, będzie jedna nowa linia [MAPY]

Zderzenie rowerzystów na ul. Składowej. Nastolatka rozmawiała przez telefon