Nowe Miasto. Ukradł audi, chociaż nie miał prawa jazdy. 35-latka zatrzymała policja

i

Autor: Policja Podlaska Nowe Miasto. Ukradł audi, chociaż nie miał prawa jazdy. 35-latka zatrzymała policja

Nowe Miasto. Ukradł audi, chociaż nie miał prawa jazdy. 35-latka zatrzymała policja

2019-04-12 18:36

Policjanci zatrzymali 35-latka, podejrzewanego o kradzież audi. Jak się okazało złodziej jeździł pojazdem nie mając do tego uprawnień i w chwili zatrzymania znajdował się w stanie nietrzeźwości. Mężczyzna trafił do aresztu, a o jego dalszym losie zadecyduje sąd.

W środę policjanci z Białegostoku otrzymali zgłoszenie od kobiety, która na jednej ze stacji paliw na Nowym Mieście rozpoznała samochód swojego męża. Auto zostało skradzione w listopadzie ubiegłego roku.

Czytaj także: Kasia z białostockiego schroniska dla bezdomnych przeszła niesamowitą metamorfozę [ZDJĘCIA, WIDEO]

- Po krótkich poszukiwaniach mundurowi ujawnili zaparkowane audi na sąsiednim osiedlu - informuje oficer prasowy policji. - Funkcjonariusze po sprawdzeniu pojazdu w policyjnej bazie danych ustalili, że audi zostało skradzione w listopadzie ubiegłego roku z ulicy Pogodnej.

W aucie znajdował się 35-latek,  od którego wyczuwalna była silna woń alkoholu. W trakcie dalszego sprawdzania okazało się ze mężczyzna nie posiada również uprawnień do kierowania pojazdem. Podejrzewany trafił do aresztu, a pojazd na policyjny parking.

35-latek​ tłumaczył, że pojazd pożyczył od kolegi, który zmarł i nie wiedział komu ma oddać auto. Dziś mężczyzna usłyszy zarzuty,  a o jego dalszym losie zadecyduje sąd.

Polecamy również:

Jagiellonia Białystok zagra na Stadionie Narodowym. Kibice organizują wielki wyjazd do Warszawy

Podlaska Straż Graniczna prowadzi nabór do służby. Zarobki: 3250 złotych na rękę

Gwałt na ul. Wyszyńskiego. Sąd skazał sprawcę na 8 lat więzienia

Rowery elektryczne w systemie BiKeR? Taki pomysł ma radny Henryk Dębowski