Podlaskie. Nauczycielka uprowadziła 14-letniego ucznia, by uprawiać z nim seks! Robili to wielokrotnie

i

Autor: Pixabay.com / Zdjęcie ilustracyjne Podlaskie. Nauczycielka uprowadziła 14-letniego ucznia, by uprawiać z nim seks! Robili to wielokrotnie

Podlaskie. Nauczycielka uprowadziła 14-letniego ucznia, by uprawiać z nim seks! Robili to wielokrotnie

2021-01-25 22:51

Nauczycielka jednej ze szkół w gminie Zbójna na Podlasiu miała uprowadzić 14-letniego ucznia szkoły podstawowej, by uprawiać z nim seks. Według prokuratury, kobieta doprowadziła do obcowania płciowego kilkakrotnie. Sąd zdecydował już o karze dla sprawczyni. Oto, co ustalono!

Podlaskie. Nauczycielka uprowadziła 14-letniego ucznia, by uprawiać z nim seks

​Nauczycielka pracowała w jednej ze szkół w gminie Zbójna na Podlasiu, obecnie nie jest już tam zatrudniona. Kobieta, zdaniem łomżyńskiego sądu, uprowadziła 14-letniego ucznia i uprawniała z nim seks! Jak podaje serwis rmf24.pl, sąd skazał ją na pół roku więzienia i pół roku prac społecznych, w wymiarze 30 godzin miesięcznie. "Ma też zakaz zbliżania się na odległość mniejszą niż 50 metrów do nieletniego i kontaktowania się z nim w jakikolwiek sposób przez 3 lata. Sąd orzekł też 7-letni zakaz wykonywania przez skazaną zawodu nauczyciela. Kobieta musi tez zapłacić pokrzywdzonemu 15 tys. zł tytułem nawiązki", podaje rmf24.pl. 35-latka dobrowolnie poddała się karze. Zawiadomienie w tej sprawie złożyli rodzice 14-latka. 

AKTUALIZACJA: Zbójna. Nauczycielka angielskiego uprawiała seks z uczniem. Teraz musi mu zapłacić

Podlaskie. Do obcowania płciowego doszło kilkakrotnie

Oskarżonej zarzucono popełnienie dwóch przestępstw: uprowadzenia wbrew woli rodziców małoletniego poniżej lat 15 oraz kilkukrotnego obcowania płciowego z małoletnim - podawała prokuratura w komunikacie. "Prokuratura przyznała, że kobieta była zatrudniona jako nauczyciel w szkole podstawowej w miejscowości Kuzie w gminie Zbójna. Obecnie już tam nie pracuje", podaje rmf24.pl. Była nauczycielka musiała zostać tymczasowo aresztowana, bo nie stosowała się do zakazu kontaktowania się z pokrzywdzonym. Teraz musi stosować się do wyroku sądu. Przysługuje jej też prawo do odwołania, ponieważ - na razie - wyrok jest nieprawomocny.  

Siłownie zamknięte, bo prof. Horban uważa, że można ćwiczyć na dworze. Komentarz Adama Federa [WIDEO].