Podwórko Gienka i Andrzeja jest już inaczej.  Jastrząb w szoku. Zmiana u bohaterów Rolnicy. Podlasie

i

Autor: Telewizja FOKUS TV Jastrząb (z prawej) będzie zdzwiony, gdy zobaczy podwórko Gienka i Andrzeja w Plutyczach.

Istna rewolucja w Plutyczach! Zmiany u Gienka i Andrzeja. "Jest już inaczej" [ZDJĘCIA, WIDEO]

2021-04-29 14:58

"Rolnicy. Podlasie" odcinek 8. już w najbliższą niedzielę. Sprawdźcie, o czym będzie najnowszy epizod. Widzowie zobaczą, co słychać u Tomka i Moniki z Pokaniewa oraz odwiedzą Olka i Michała w Haćkach. Tradycyjnie nie zabraknie Gienka i Andrzeja. W gospodarstwie w Plutyczach sporo się zmieniło. To prawdziwa rewolucja! "Czy Gienek nie tu mieszka? Podwórku jest już inaczej" - powiedział Jastrząb, dobry znajomy Gienka i Andrzeja, gdy zobaczył zmiany u bohaterów serialu "Rolnicy. Podlasie".

W najbliższą niedzielę 2 maja premiera ósmego odcinka serialu "Rolnicy. Podlasie". Czym tym razem zaskoczą nas bohaterowie programu? W Pokaniewie Tomek i Monika wrócą wspomnienia do swoich pierwszych inwestycji. Tomek wraz z Białorusinami będzie rozbierał zniszczony dach stodoły w dawnym gospodarstwie dziadka. Chodzi o przygotowanie pomieszczenia pod nowe inwestycje. Z kolei u Olka i Michała w Haćkach na świat przyjdą cielęta. Rolnicy pokażą jak należy karmić stado. Natalia spodziewa się dziecka. Kobieta wraz z Michałem zastanawia się nad imieniem dla swojej córeczki. Natalia to nie jedyna gwiazda serialu, która spodziewa się dziecka. W czerwcu urodzi się Laura, córeczka Emilii Korolczuk z Laszek. 34-letnia sołtys wsi Laszki promieniej w ciąży. Ojcem Laury jest Karol. To on wybrał imię dla dziecka.

Rolnicy. Podlasie. Ważna inwestycja w Plutyczach. Jastrząb był zaskoczony
Gienek i Andrzej. Ojciec i syn. Gwiazdy serialu Rolnicy. Podlasie

i

Autor: Telewizja FOKUS TV Gienek i Andrzej. Ojciec i syn. Gwiazdy serialu "Rolnicy. Podlasie"

W ósmym odcinku "Rolnicy. Podlasie" nie zabraknie Gienka i Andrzeja. Ich sławne na całą Polskę gospodarstwo w Plutyczach przejdzie duże zmiany. Pojawi się szambo, co być może będzie zapowiedzią innej ważnej inwestycji. - Najbardziej dumny jestem z szamba, że powstało. I te słynne błoto zostało wywiezione na ogród – powiedział Andrzej Onopiuk (38 l.). Rolników odwiedzi przyjaciel Gienka, Jastrząb. Sławek będzie zaskoczony zmianami wprowadzonymi w gospodarstwie. - Czy mnie wzrok myli, czy co. Czy Gienek nie tu mieszka? Podwórku jest już inaczej – dodał Jastrząb. Mężczyzna mrzywiezie też sprzęt potrzebny do montażu bramy w ogrodzeniu otaczającym posesję Gienka Onopiuka (zobacz tu: Cała prawda o Gienku z Plutycz. Kim jest gwiazda serialu "Rolnicy. Podlasie"). Premiera 8. odcinka serialu "Rolnicy. Podlasie" w niedzielę o godz. 20:15. Odcinek trwa 45 minut. Program nie jest przerywany reklamami.

"Rolnicy. Podlasie" to cieszący się ogromną popularność program telewizji Fokus TV. Jak wynika z analizy portalu Wirtualnemedia, trzeci sezon "Rolników" ogląda średnio milion widzów. Dzięki serialowi "Rolnicy. Podlasie" cała Polska może zobaczyć, że praca rolnika to bardzo ciężki kawałek chleba. Widzowie mogą zobaczyć jak wygląda uprawa roślin, żniwa, hodowla zwierząt i związane z tym wszystkim obowiązki. Są też wątki prywatne. W jednym z odcinków Gienek Onopiuk podzielił się z widzami bardzo smutną historią z przeszłości. Lubisz oglądać ten serial? Oddaj głos w naszej sondzie i napisz komentarz pod tym artykułem!

Sonda
Czy lubisz oglądać program "Rolnicy. Podlasie"?