Rolnicy. Podlasie. Andrzej i Gienek wyjeżdżają z Plutycz! Ważny apel do fanów!

i

Autor: Telewizja FOKUS TV Rolnicy. Podlasie. Andrzej i Gienek wyjeżdżają z Plutycz! Ważny apel do fanów!

Rolnicy. Podlasie. Andrzej i Gienek wyjeżdżają z Plutycz! Ważny apel do fanów!

2021-05-29 6:05

Andrzej i Gienek to rolnicy znani w całej Polsce, najsławniejsi mieszkańcy Plutycz koło Bielska Podlaskie. Sławę i popularność przyniósł im udział w serialu "Rolnicy. Podlasie". Panowie skradli serca widzów swoim luźnym podejściem do życia, skromnością i naturalnością. Panowie w ostatnim czasie wystosowali ważny apel do swoich fanów. Sprawa dotyczy ich obecności w Plutyczach. Szczegóły poniżej.

Apel pojawił się na oficjalnym fanpage'u Gienka i Andrzeja, który śledzi w internecie ponad 60 tys. ludzi. - Uwaga, kierujemy apel do osób, którzy chcą lub zamierzają w najbliższy weekend 29 i 30 maja odwiedzić Andrzeja i Gienka w Plutyczach. Nie będziemy obecni w swoim gospodarstwie. Będziemy kontynuować nagrania do Rolnicy. Podlasie poza Plutyczami, wyjazdowo. Prosimy o wyrozumiałość - czytamy na fanpage'u. Tego typu apele nie powinny nas dziwić. Gienek i Andrzej to najsławniejsi rolnicy w Polsce, a wieś, w której mieszkają, stała się dzięki nim miejscowością niemal turystyczną. Wizyty fanów z całego kraju powodują konflikty z sąsiadami. Na początku maja doszło nawet do interwencji policji. Gienek został zakuty w kajdanki i przewieziony na komisariat. 66-latek usłyszał zarzut naruszenia nietykalności cielesnej policjantów i ich znieważenia. Jakiś czas później jego syn Andrzej wystosował przejmujący apel do swoich fanów: Andrzej ostro o pijanych fanach. "Od policji obrywam ja albo ojciec"

"Rolnicy. Podlasie". Gienek i Andrzej z Plutycz bohaterami 3 sezonu serialu

Przypominamy, że w najbliższą niedzielę 30 maja kolejny odcinek serialu "Rolnicy. Podlasie". Andrzej z Plutycz wybierze się do dentysty. Z kolei w Bronowie Agnieszka będzie pomagać swojemu mężowi przy ścinaniu drzewa. Maciek z Kundzicz uda się do Pasynek, aby pomóc zbudować wybieg dla kóz. Premiera 12. odcinka serialu "Rolnicy. Podlasie" w niedzielę 30 maja o godz. 20 na kanale Fokus TV.

Zobacz zdjęcia: Rolnicy. Podlasie. Jak wygląda gospodarstwo Gienka i Andrzeja z Plutycz?