Rolnicy. Podlasie: Andrzej z Plutycz usłyszał diagnozę. Wiadomo, ile potrwa leczenie [WIDEO]

i

Autor: Telewizja FOKUS TV Andrzej z Plutycz pojedzie do dentysty. Leczenie zębów potrwa 3 miesiące.

Rolnicy. Podlasie: Andrzej z Plutycz usłyszał diagnozę. Wiadomo, ile potrwa leczenie [WIDEO]

2021-05-28 9:29

W życiu Andrzeja Onopiuka, gwiazdora serialu "Rolnicy. Podlasie" dzieje się ostatnio bardzo dużo. W Plutyczach jest nowy wychodek, nowe ogrodzenie, a w starym domu niedawno zamontowano bojler i umywalkę. Przystojny 38-latek nie może też narzekać na brak powodzenia! Okazało się, że mężczyzna ma mnóstwo wielbicielek. Przed Andrzejem z Plutycz kolejna wielka zmiana! Andrzej pojedzie do dentysty, aby wyleczyć swoje zęby. O szczegółach tego przedsięwzięcia dowiemy się oglądając 12. odcinek serialu "Rolnicy. Podlasie".

W najbliższą niedzielę 30 maja kolejny odcinek uwielbianego przez Polaków serialu "Rolnicy. Podlasie". O czym będzie najbliższy odcinek? Andrzej Onopiuk pojedzie do dentysty. Wcześniej jednak starannie się ogoli korzystając z nowej umywalki. Towarzyszyć mu będzie jego brat Jarek. Wizyta u stomatologa to kolejna przełomowa chwila w życiu Andrzeja. W domu pojawił się bojler z umywalką, jest szansa, że wkrótce w starym domu powstanie łazienka. Niedługo w Plutyczach może pojawić się także nowa belarka. Fani skromnego rolnika od dawna wiedzą, że jednym z największych marzeń 38-letniego Andrzeja Onopiuka jest znalezienie sobie dziewczyny. W wywiadzie dla serwisu "Rolnik Info" Andrzej przyznał, jaka kolejność jest dla niego ważna: miłość, budowa nowego domu, a potem dzieci. Przystojny rolnik z Plutycz nie może narzekać na brak powodzenia u kobiet. Jest jeszcze jedna rzecz, która nie dawała mu spokoju, a na co zwracali uwagę widzowie. Chodzi o jego zdrowie. - Przyszedł wreszcie dzień, że do dentysty musiałem wyjechać - powiedział przed kamerą 38-letni Andrzej. U dentysty diagnoza i pierwsze działania. Jak informuje Fokus TV, proces leczenia zębów Andrzeja potrwa 3 miesiące.

Pilna akcja u Gienka i Andrzeja z Plutycz. Maszyna lądowała na ich podwórku!

Ciekawie też będzie u innych bohaterów serialu "Rolnicy. Podlasie". W Bronowie Jarek będzie splatał uwiąz dla krowy. Będzie to robił tradycyjną metodą przejętą od swojego ojca i dziadka. Agnieszka i Jarek będą targować się podczas sprzedaży dwóch byczków i krowy. Później Agnieszka poprowadzi ciągnik i pomoże mężowi przy ścinaniu drzewa. Natomiast w Pasynkach Karol i Sylwia będą mieli nowe zwierzęta. To stadko kóz. Przyjedzie do nich inny bohater serialu - Maciek z Kundzicz. Wspólnie zbudują wybieg dla kóz, na którym koniecznie muszą się znajdować konstrukcje do wchodzenia i wskakiwania. - Nie można kozy trzymać na płaskim terenie, bo to jest dla nich taki no dyskomfort - powiedział Maciek. Nowy odcinek serialu "Rolnicy. Podlasie" w niedzielę o godz. 20 na kanale Fokus TV.

Zobacz zdjęcia: Rolnicy. Podlasie. Cała prawda o Andrzeju z Plutycz. Kim jest gwiazda serialu?