Dawid Noweta i Andrzej z Plutycz

i

Autor: TOMASZ RADZIK/ SUPER EXPRESS & @dawid_noweta_/INSTAGRAM Dawid Noweta (z lewej) i Andrzej Onopiuk zyskali sławę dzięki telewizji. Dawid był uczestnikiem 7. edycji programu Rolnik szuka żony, Andrzej jest gwiazdą serialu Rolnicy. Podlasie.

Rolnicy. Podlasie. Andrzej spotkał się z Dawidem z programu Rolnik szuka żony. "Super chłopaki!" [FOTO]

2021-07-22 12:23

Andrzej, bohater serialu Rolnicy. Podlasie, spotkał się z Dawidem, uczestnikiem 7. edycji programu Rolnik szuka żony. Dawid usiadł na ławeczce znajdującej się pod najsławniejszym domem w Plutyczach i zrobił sobie zdjęcie z 38-letnim gwiazdorem z Podlasia. "Choć Andrzej coś zmęczony, chyba za dużo pracy, a po pracy jeszcze goście?" - skomentowała zdjęcie jedna z internautek.

Na fanpage'u Gienka i Andrzeja z Plutycz pojawiło się ciekawe zdjęcie, na którym widać Andrzeja oraz Dawida, jednego z uczestników 7. edycji programu Rolnik szuka żony. - Czy poznajecie kto nas odwiedził w ostatni weekend pozdrawiamy Dawida - czytamy w opisie zdjęcia. Do spotkania rolników doszło w Plutyczach, na ławeczce pod sławnym domem Gienka i Andrzeja. O czym rozmawiali panowie? Tego nie wiadomo, ale patrząc na zdjęcie (znajduje się w dalszej części artykułu) można odnieść wrażenie, że spotkanie można zaliczyć do udanych. Co Dawid robił tak daleko od swojego domu? Ostrów Wielkopolski jest oddalony od Plutycz aż o 380 km! Dawid był jednym z ciekawszych bohaterów siódmej edycji programu Rolnik szuka żony. Niestety młodemu rolnikowi nie udało się znaleźć w programie upragnionej dziewczyny. Dawid dał się zapamiętać jako osoba bardzo wrażliwa. "Super chłopaki!! Choć Andrzej coś zmęczony, chyba za dużo pracy, a po pracy jeszcze goście?" - napisała jedna z internautek. To nie pierwsze spotkanie bohatera serialu Rolnicy. Podlasie z uczestnikiem programu Rolnik szuka żony. Wiosną Gienek spotkał się z Adamem Kraśko, gwiazdą 1. sezonu programu TVP. Czytaj też: Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz dostał pismo z urzędu skarbowego. "Nie wiem za co to" [WIDEO]

Czytaj też: Rolnicy. Podlasie. Emilia zaprasza na Ranczo Laszki, ale jest jeden warunek

Making of Rolnicy. Podlasie – Gienek trafił na SOR

Zobacz: Rolnicy. Podlasie. Gienek i Andrzej z Plutycz. Unikalne zdjęcia

Rolnicy. Podlasie. Quiz o serialu i jego bohaterach

Pytanie 1 z 15
Na początek coś łatwego. Ile do tej pory powstało sezonów serialu "Rolnicy. Podlasie"?