Kraśko z Rolnik szuka żony spotkał się z Gienkiem z Rolnicy. Podlasie

i

Autor: Marek Zieliński/Telewizja FOKUS TV Kraśko z "Rolnik szuka żony" (z lewej) spotkał się z Gienkiem z "Rolnicy. Podlasie"

Kraśko z "Rolnik szuka żony" spotkał się z Gienkiem z "Rolnicy. Podlasie" [ZDJĘCIA]

2021-04-07 8:46

Niecodzienne spotkanie dwóch najpopularniejszych rolników na Podlasiu: Adama Kraśko i Gienka Onopiuka. Ten pierwszy zasłynął udziałem w programie "Rolnik szuka żony", a drugi jest bohaterem serialu "Rolnicy. Podlasie". Spotkali się w święta wielkanocne. Adam Kraśko pochwalił się w internecie fotkami ze swojej wizyty w Plutyczach.

Adam Kraśko (47 l.) i Eugeniusz Onopiuk (66 l.) to prawdopodobnie najbardziej znani rolnicy na Podlasiu. W minione święta wielkanocne obaj panowie spotkali się w Plutyczach, w rodzinnej miejscowości Gienka. O tym fakcie poinformował w internecie Adam Kraśko, publikując w sieci krótkie wideo i zdjęcia z wydarzenia. - Jak myślicie, stoi za mną czerwony ciągnik w tle, myślę, że wielu z was ten ciągnik już kojarzy, no tak, jestem w miejscowości Plutycze. A jak Plutycze to tylko Gienek i Andrzej – powiedział na nagraniu Kraśko. O czym rozmawiali najsławniejsi rolnicy na Podlasiu? Tego już Adam Kraśko nie zdradził. Co ciekawe, obaj panowie zasłynęli dzięki telewizji. Gienek z Plutycz to gwiazdor serialu "Rolnicy. Podlasie". Obecnie trwa emisja 3. sezonu. Nowe odcinki są emitowane w każdą niedzielę o godz. 20:15 na kanale Fokus TV.

"Rolnicy. Podlasie". Gienek i Andrzej z Plutycz bohaterami 3 sezonu serialu

Z kolei Adam Kraśko to bohater pierwszej edycji programu "Rolnik szuka żony". Nie udało mu się znaleźć żony, ale ten sympatyczny rolnik z miejsca zdobył serca i przychylność widzów. Mieszka w okolicach Hajnówki. Kraśko po udziale w programie TVP, skakał do wody w show "Celebrity Splash". Jest też bohaterem teledysków disco polo.

Niedawno poznaliśmy potencjalnych uczestników 8. edycji programu "Rolnik szuka żony". Osoby, które otrzymają najwięcej listów od widzów, zostaną bohaterami programu. Z kolei w telewizji Fokus TV trwa emisja 3. sezonu serialu "Rolnicy. Podlasie" (nowe odcinki w każdą niedzielę o godz. 20:15). Program z sezonu na sezon ogląda coraz więcej widzów. Ogromna w tym zasługa szczerych, zabawnych, po prostu sympatycznych bohaterów serialu. Serca widzów skradła przede wszystkim Emilia Korolczuk oraz Gienek i Andrzej z Plutycz. "Rolnicy. Podlasie" pokazują, jak wygląda prawdziwe życie na podlaskiej wsi, że praca na polu, uprawa roślin i hodowla zwierząt to ciężki kawałek chleba. Do tej pory ukazały się cztery odcinki nowej serii. W ostatnim Gienek z Plutycz zdecydował się wyznać bolesną prawdę ze swojej przeszłości: Gienek stracił dziecko. Jego ojciec zmarł w szpitalu. Szczera rozmowa z przyjacielem. "Rolnicy. Podlasie", odcinek 4

Zobacz zdjęcia: Rolnicy. Podlasie. Jak wygląda gospodarstwo Gienka i Andrzeja z Plutycz?