Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz i nowy dom? Tego nie można przegapić

i

Autor: Telewizja FOKUS TV Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz i nowy dom? Tego nie można przegapić

Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz i nowy dom? Tego nie można przegapić

2022-01-23 6:00

Rolnicy. Podlasie, odcinek 4 (sezon IV). W niedzielę premierowy odcinek nowego sezonu serialu Rolnicy. Podlasie. Tomek z Pokaniewa będzie sprawdzał jak działa nowy traktor, Emilia i Karol będą zajmować się bydłem, a w Plutyczach wielkie malowanie bramy. Do akcji zostanie zaangażowany Walek, naczelny fachowiec Gienka i Andrzeja. Będzie co oglądać!

Rolnicy. Podlasie - zobaczcie o czym będzie 4. odcinek IV sezonu. Tomek z Pokaniewa sprawdzi jak działa nowy traktor. Wraz z bratem będzie zbierał kukurydzę, którą następnie zrzuci do silosów. Tymczasem jego żona Monika wraz ze swoją mamą będą gotowały pyszny obiad. Z kolei do słynnych na cały świat Plutycz przyjedzie Walek, który razem ze Sławkiem pomoże pomalować bramę prowadzącą na posesję Gienka i Andrzeja. 39-letni mężczyzna podejmuje temat nowego domu. Co powie dokładnie? Przekonamy się o tym oglądając w niedzielę Rolnicy. Podlasie o godz. 20:15 Fokus TV. Tego nie można przegapić! Natomiast w Laszkach koło Zabłudowa Emilia Korolczuk i jej partner Karol będą przepędzać zwierzęta z pastwisk do obór w związku z nadchodzącym zimnym okresem. Później też będą strzyc owce. Aktualizacja: Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz mówi o remoncie domu. Gienek czuje żal [ZDJĘCIA]

QUIZ. Rolnicy. Podlasie - jak dobrze znasz serial i jego bohaterów?

Pytanie 1 z 15
Kogo to dom?
Rolnicy. Podlasie. Dom Gienka i Andrzeja z Plutycz
Gdzie i jak mieszkają bohaterowie serialu Rolnicy. Podlasie?

Zobacz zdjęcia: Rolnicy. Podlasie. Jak mieszka Gienek i Andrzej z Plutycz, Emilia Korolczuk oraz pozostali bohaterowie serialu?