Rolnicy. Podlasie. Emilia Korolczuk spełnia swoje marzenie. Rusza ważna inwestycja

i

Autor: Tomasz Matuszkiewicz/SE Rolnicy. Podlasie: Emilia Korolczuk (35 l.) ze wsi Laszki koło Zabłudowa.

Rolnicy. Podlasie. Emilia Korolczuk spełnia swoje marzenie. Ależ komentarze!

2022-01-21 11:20

Rolnicy. Podlasie. Emilia Korolczuk ze wsi Laszki (woj. podlaskie) to wzór pracowitości. 35-latka potrafi pogodzić opiekę nad córką z występami w serialu, pracą w gospodarstwie oraz... inwestycjami. Nie tak dawno na jej posesji powstało nowe ogrodzenie. Teraz rozpoczyna się kolejna ważna inwestycja. - "Super Emilka w końcu spełniło ci się kolejne marzenie" - napisał jeden z internautów.

Rolnicy. Podlasie. Serial przyniósł Emilii Korolczuk (35 l.) z Laszek ogromną sławę i rozpoznawalność. Kobieta od 2011 r. prowadzi wraz z 83-letnią babcią Heleną 16-hektarowe gospodarstwo. Oprócz opieki nad zwierzętami, występowaniem w serialu, prowadzeniem swoich profili w mediach społecznościowych, pracowita kobieta zajmuje się także wyrabianiem serów z koziego mleka. Specjały autorstwa Emilii Korolczuk przyciągają fanów. Kiedyś kobieta opisała w internecie pewną historię. - Podczas prośby żeby opuścili gospodarstwo, bo nie przyjmujemy gości i aby odblokowali wjazd, dostaję pytanie czy mam ser na sprzedaż, goście szybko wybierają rodzaj sera i dodatków, po czym pędzę do domu, pakuję ser, pędzę z powrotem. Gości i samochodu brak. Brawo rodzinka na numerach BMN! Ojciec dał popis kultury i świetny przykład młodej - napisała 35-latka. Jeszcze w tamtym roku, w rozmowie z naszym reporterem pani sołtys Laszek mówiła, że planuje uruchomić serowarnie z prawdziwego zdarzenia, aby zwiększyć produkcję. Wygląda na to, że to marzenie zaczyna się spełniać.

Gdzie i jak mieszkają bohaterowie serialu Rolnicy. Podlasie?

Emilia Korolczuk zamieściła na swoim fanpage'u zdjęcie podwórka przed domem, które opatrzyła podpisem: - Nie zapadamy w sen zimowy, działamy. Plan, materiał i chęci na budowę serowarni już mamy, jeszcze tylko pogoda, oby do wiosny - napisała najsłynniejsza mieszkanka Laszek koło Zabłudowa. W komentarzach fani trzymają kciuki i życzą powodzenia: "Mam nadzieję, że wkrótce będę mogła kupić u Ciebie pyszne sery", "Wyczuwam w najbliższym sezonie wyprawę po sery", "Jednak marzenia się spełniają", "Emilko Twoje sery są pyszne! Brawo". Jeden komentarz jest szczególny. Przytaczamy go w całości akapit niżej.

Czytaj też: Rolnicy. Podlasie. Poruszający komentarz pod filmem Emilii Korolczuk. Łzy cisną się do oczu

Rolnicy. Podlasie. Emilia Korolczuk zajmuje się m.in. produkcją serów.

i

Autor: Telewizja Fokus TV Rolnicy. Podlasie. Emilia Korolczuk zajmuje się m.in. produkcją serów. Link: Rolnicy. Podlasie. Emilia Korolczuk zajmuje się m.in. produkcją serów.

- Emilko, bardzo miło widzieć, że budowa wymarzonej przez Ciebie serowarni jest już tak blisko rozpoczęcia. Wierzę, że wszystko pójdzie z planem i gładko. Otaczają Cię dobrzy ludzie, którzy na pewno będą służyć radą i pomocą. Nie pozostaje nic innego, tylko czekać na zakończenie inwestycji i uroczyste otwarcie serowarni. Mam nadzieję, że o Twoich serach Polska jeszcze usłyszy i staną się one popularne, czego z całego serca życzę - napisał pan Tomasz.

Emilię Korolczuk oraz jej partnera Karola będzie można oglądać w niedzielę (23 stycznia) w kolejnym odcinku serialu Rolnicy. Podlasie. Para będzie musiała przepędzić bydło z pastwisk do obór w związku z nadchodzącym zimnym okresem. Premiera tego odcinka o godz. 20:15.

Sonda
Czy Emilia Korolczuk to dobra gospodyni?