Rolnik z Podlasia

Rolnicy. Podlasie. Nie uwierzysz, ile lat ma Andrzej z Plutycz! Tak wyglądał kiedyś [ZDJĘCIA]

2022-12-07 12:13

Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz występuje w serialu od pierwszego odcinka. Mężczyzna pojawił się na ekranie jako nikomu nieznany rolnik z Podlasia, teraz zna go cała Polska. Niedawno mężczyzna obchodził swoje 40. urodziny. Zobaczcie jak na przestrzeni ostatnich lat zmieniał się Andrzej Onopiuk.

Rolnicy. Podlasie. Andrzej Onopiuk z Plutycz pod koniec listopada skończył 40 lat. Skromny rolnik od kilku lat występuje w serialu Rolnicy. Podlasie. Produkcja Fokus TV pokazuje Polakom jak wygląda prawdziwe życie rolników z Podlasia, ich codzienne obowiązki, opieka nad zwierzętami, radości i problemy. Obecnie trwa emisja czwartego sezonu. Każdy nowy odcinek ogląda prawie milion widzów. Andrzeja z Plutycz występuje w serialu już od pierwszego odcinka. To właśnie w premierowym odcinku pierwszego sezonu Rolnicy. Podlasie z ust Andrzeja padło słynne: "Dla niektórych jest wstyd być rolnikiem, a dla mnie nie, bo dla mnie to się podoba". Od tamtej pory życie Andrzeja zmieniło się pod każdym względem: sława, popularność oraz fani, którzy codziennie odwiedzają gospodarstwo. Zmienił się też sam Andrzej. Zobaczcie na zdjęciach jak zmieniał się wygląd rolnika przez te ostatnie lata. Tylko jedna rzecz w życiu rolnika wciąż się nie zmieniła.

Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz zmieniał się na oczach widzów. Brakuje mu tylko jednego

Mężczyzna nadal nie znalazł w swoim życiu kobiety, choć często podkreśla, że marzy mu się miłość. - Wiadomo, żeby była młodsza ode mnie, mniej więcej wzrostu takiego jak ja, może być troszkę wyższa, nie gruba, nie chuda, lecz w sam raz - zdradził w jednym z odcinków rolników. Andrzeja można oglądać w każdą niedzielę na Fokus TV. Premierowe odcinki Rolnicy. Podlasie są emitowane o godz. 20.15.

Sonda
Czy Andrzej z Plutycz znajdzie sobie żonę?

Jak naprawdę żyje się na polskiej wsi?

Posłuchaj, jak do zimy szykowali się mieszkańcy Podkarpacia!

Listen to "ZAMARZNIEMY i będzie spokój z nami! Polacy z NAJBIEDNIEJSZEJ GMINY szykują się do ZIMY." on Spreaker.