Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz spróbuje się odwdzięczyć

i

Autor: Telewizja Fokus TV Andrzej z Plutycz (39 l.) to znany i lubiany bohater serialu Rolnicy. Podlasie.

Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz chce się jakoś odwdzięczyć. Będzie ciekawie

2022-02-20 7:00

Rolnicy. Podlasie. W Plutyczach znowu awaria. Trzeba będzie naprawić pług, bez którego praca w polu jest niemożliwa. Gienek oraz Andrzej tradycyjnie poproszą o pomoc Walka. Specjalista od wszystkiego zajmie się naprawą. Andrzej spróbuje jakoś odwdzięczyć się Walkowi za pomoc.

Aktualizacja: Otrzymaliśmy informację, że w telewizji Fokus TV nastąpiła pomyłkowa zamiana odcinków. W niedzielę 20 lutego o godz. 20 zostanie wyemitowany odcinek 7, czyli ten: Rolnicy. Podlasie. Problem w Plutyczach. Andrzej powie, co o tym myśli [WIDEO]. Z kolei wcześniej, o godz. 19, zostanie wyemitowana powtórka 8. odcinka, czyli tego, o którym jest ten artykuł:

Jesienna orka zakończy się dla Andrzeja z Plutycz uszkodzonym pługiem. W związku z tym 39-latek wraz z Gienkiem pojadą do Walka. Mężczyzna, który potrafi naprawić wszystko, nie zawiedzie i tym razem. Andrzej będzie chciał mu się jakoś odwdzięczyć. Jak? Tego dowiemy się z serialu. Z kolei w Bronowie Agnieszka i Jarek zajmą się koszeniem kukurydzy. Część pola zostanie zniszczona przez wichurę, a część – zgnieciona przez lochę z małymi. Likwidator szkód zapowiedział zwrot zaledwie 10 procent strat. Skoszoną kukurydzę rolnicy pryzmują i zabezpieczają. Pomoże im w tym inny bohater serialu - Maciek z Kundzicz. W Pokaniewie Tomek uprawia słoneczniki. Koszenie przerwie deszcz. Dowiemy się, że Tomek i Monika tłoczą własny olej. Czytaj też: Rolnicy. Podlasie. Emilia Korolczuk ogłosiła piękną wiadomość. Narodziny w Laszkach [WIDEO]

Rolnicy. Podlasie. Zobacz, jak mieszka Gienek i Andrzej z Plutycz, Emilia Korolczuk oraz pozostali bohaterowie serialu:  

Rolnicy. Podlasie. Gienek i Sławek znają się od 40 lat. Kapitalne dialogi
Sonda
Kogo bardziej lubisz oglądać w serialu Rolnicy. Podlasie? Emilkę czy Gienka i Andrzeja?