Rolnicy. Podlasie. Dziura w oborze. Andrzej z Plutycz powie, co o tym sądzi [WIDEO]

i

Autor: Telewizja Fokus TV Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz ma 39 lat. To jeden z najsłynniejszych rolników w Polsce.

Rolnicy. Podlasie. Problem w Plutyczach. Andrzej powie, co o tym myśli [WIDEO]

2022-02-12 16:22

Rolnicy. Podlasie. Zobacz, co ciekawego wydarzy się w 7. odcinku nowego sezonu. Justyna i Łukasz będą przeganiać krowy. Dużo pracy będzie też we wsi Poświętne, u Kamila i Łukasza. W Plutyczach moc atrakcji. Walek przyjedzie do Gienka i Andrzeja, aby znowu coś naprawić. Później pojawią się problemy ze sprzętem.

Rolnicy. Podlasie. W najbliższą niedzielę (13 luty) emisja 7. odcinka serialu. Justyna i Łukasz ze wsi Ciemnoszyje będą przeganiać stado krów do obór na zimowanie. Będzie mnóstwo wrażeń. Justyna zaopiekuje się nowo narodzonym cielakiem. Widzowie dowiedzą się paru ciekawych rzeczy na temat instynktu macierzyńskiego u krów mlecznych. Przeniesiemy się też do gospodarstwa bliźniaków Kamila i Łukasza z miejscowości Poświętne. Zobaczymy tak jak wygląda przeganianie młodych cieląt do zagrody. Wymagają one izolacji ze względu na kruche zdrowie. Potem Kamil zajmuje się naprawą belarki oraz skosi lucernę na paszę dla krów. Interesująco będzie w Plutyczach, gdzie Walek i Sławek będą łatać dziurę w podmurówce obory. Walek to znany i lubiany fachowiec, który często naprawia różne rzeczy w gospodarstwie Gienka. Zdaniem Andrzeja łatanie dziury nie będzie potrzebne. Następnie panowie będą wyrzucać obornik. Pojawią się komplikacje. Pojazd zgubi łańcuch. Podobno Andrzej będzie miał o to pretensje do Gienka.

Rolnicy. Podlasie. Cała prawda o Gienku z Plutycz

Przypominamy, że znowu zmieniła się godzina emisji serialu Rolnicy. Podlasie. Premierowe odcinki są pokazywane w każdą niedzielę o godz. 20 na Fokus TV. Czytaj też: Rolnicy. Podlasie. Emilia Korolczuk prosi o pomoc. Internautka: "Trzeba wstydu nie mieć". Mocna odpowiedź

Zobacz zdjęcia: Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz i jego nowa maszyna. Rolnik pęka z dumy

Sonda
Czy Andrzej z Plutycz to dobry gospodarz?