Rolnicy. Podlasie. Tragedia u jednego z bohaterów. Fani są w szoku [ZDJĘCIA]

i

Autor: Maciej Sidorowicz Maciej Sidorowicz z Kundzicz (gmina Krynki) stracił niedawno jedno ze swoich zwierząt.

Rolnicy. Podlasie. Baranek Virus nie żyje. Fani są w szoku [ZDJĘCIA]

2021-04-17 18:29

Jeden z bohaterów serialu Rolnicy. Podlasie doświadczył ogromnej straty. Maciej Sidorowicz z Kundzicz (gmina Krynki) stracił niedawno jedno ze swoich zwierząt. Okoliczności jego śmierci opisał w internecie. Chodzi o pięknego baranka o imieniu Virus, którego zagryzły wilki. Fani sympatycznego rolnika z serialu Rolnicy. Podlasie są zszokowani tą niespodziewaną stratą. Maciek z Kundzicz obawia się teraz o inne swoje zwierzęta, bo jak podkreśla "wilki lubią wracać w to samo miejsce."

Bohater serialu Rolnicy. Podlasie, Maciej Sidorowicz, przekazał fanom programu smutną wiadomość. Mężczyzna stracił baranka o imieniu Virus. Swój przejmujący wpis zaczął od zdania: "Nie zobaczycie już Virusa w programie". Chodzi o pięknego baranka, którego z pewnością kojarzą fani popularnego serialu dokumentalnego Rolnicy. Podlasie. W nocy z niedzieli na poniedziałek przyszły po niego wilki. Bezbronne zwierzę nie miało szans. Przeciągnęły baranka nad strumień i tam rozszarpały. - Dawał radę największym bykom w moim stadzie, ale z wilkami nie miał szans. […] Przeciągnęły za strumień i rozszarpały baranka na strzępy. Zostały zdjęcia i dobre wspomnienia. Wiem, że wielu widzów polubiło tego walecznego barana i jego historię. Przykro mi, że muszę przekazać Wam tak smutną wiadomość – napisał Maciek. Internauci są poruszeni tą tragedią. Jedna z internautek napisała, że jest jej bardzo przykro: "córka wczoraj pytała o viruska, bo tylko na niego co niedziele czekała".

Uratował konie z pożaru

Rolnicy. Podlasie. Maciej Sidorowicz: Od początku wiedziałem, że tak się może stać

Maciej Sidorowicz boi się, że wilki wrócą. W jednym z komentarzy pod swoim postem bohater serialu Rolnicy. Podlasie napisał, że bracia baranka zginęli również pożarte przez wilki, pół roku wcześniej. - Virus dzięki determinacji i instynktowi przeżył ten czas wolny i szczęśliwy jak mało który baran w kraju. Pięknie się wkomponował w stado i piękne oraz szalone relacje tworzył z innymi zwierzętami. Od początku wiedziałem, że tak się może stać, ale zawsze była nadzieja, że pożyje jednak długo. Jeszcze w niedzielę go przytulałem i wyjmowałem mu kleszcze. Bardzo to lubił. Pusto i smutno bez Viruska – podsumował z żalem bohater serialu Rolnicy. Podlasie.

Rolnicy. Podlasie. Maciej Sidorowicz to hodowca z Kundzicz. Pojawił się w 4. odcinku

Obecnie trwa emisja 3. sezonu Rolnicy. Podlasie. Maciej Sidorowicz pojawił się do tej pory tylko w 4. odcinku. Mężczyzna hoduje krowy szkockie. W stadzie jest dużo byków, których rywalizacja doprowadza do niepotrzebnych dramatów. Zwierzęta walczą ze sobą odnosząc przy tym poważne rany; śmierć poniosły dwa byki. W związku z tym Maciek zdecydował o kastracji najbardziej kłopotliwych osobników. Widzowie czwartego odcinka Rolnicy. Podlasie mogli zobaczyć kastrację jednego z takich zwierząt. - Najsmutniejsze jest to, że ten byk ma tylko jedną przyszłość, czyli rzeźnia - wyznał wyraźnie poruszony Maciek. - Zawsze chciałem być hodowcą, a nie rzeźnikiem.

Gdzie i kiedy oglądać serial "Rolnicy. Podlasie"?

Rolnicy. Podlasie można oglądać w każdą niedzielę na kanale Fokus TV. Premiera nowego odcinka o godz. 20:15. Powtórka ostatniego odcinka o godz. 19:15. Na naszej stronie znajdziesz zapowiedzi, opisy odcinków oraz ciekawostki związane z bohaterami serialu. Zobacz, co wydarzy się w 6. odcinku Rolnicy. Podlasie: W Plutyczach relaks. Ludzie z miasta mogą im zazdrościć [ZDJĘCIA, WIDEO]