Rolnicy. Podlasie. Emilia Korolczuk bawiła się na imieninach. Wstawiła urocze zdjęcie z córeczką

i

Autor: Telewizja FOKUS TV Emilia Korolczuk (35 l.) to gwiazda serialu dokumentalnego Rolnicy. Podlasie.

Rolnicy. Podlasie. Emilia Korolczuk pokazała urocze zdjęcie z córeczką [FOTO]

2021-07-26 9:06

Emilia Korolczuk (35 l.) to gwiazda serialu Rolnicy. Podlasie. Udział w produkcji telewizji Fokus TV przyniósł jej ogromną sławę i rozpoznawalność. 35-latka rozwija swoją popularność również w internecie, co rusz zamieszczając w mediach społecznościowych wpisy i zdjęcia ze swojego życia prywatnego. Ostatnia Emilka bawiła się ze swoją córeczką na imieninach brata.

Emilia Korolczuk bawiła się na imieninach swojego brata. - U braciszka na imieninach. Wszystkim Krzysiom, Krzysztofom, Krzysiaczkom samych wspaniałości, zdrówka i radości - napisała w niedzielę na swoim fanpage'u Emilia Korolczuk. Jest też zdjęcie, na którym widać młodą mamę i jej córeczkę. Laura ma około dwa miesiące i wygląda przesłodko. Obie panie mają na swoich głowach imprezowe czapeczki, bo i okoliczność zobowiązywała: imieniny Krzysztofa, brata Emilii Korolczuk. Fani sławnej pani sołtys wsi Laszki są zachwyceni fotografią. Post zebrał ponad sześć tysięcy reakcji i ponad 250 komentarzy. "Wszystkiego najlepszego dla brata córusia jaka śliczna jak aniołek pozdrawiam wasza cala rodzinkę" - napisała jedna z internautek. "Piękna mama i córka pozdrawiam oraz wszystkiego najlepszego z okazji imienin dla brata" - dodała kolejna. Emilkę Korolczuk można oglądać w (prawie) każdą niedzielę w serialu Rolnicy. Podlasie.

Making of Rolnicy. Podlasie – Gienek trafił na SOR

Obecnie w telewizji trwa emisja odcinków, które były nagrywane wiosną, kiedy Emilka była jeszcze w ciąży. Ostatnio Emilia poinformowała swoich fanów, że można już odwiedzać jej sławne Ranczo Laszki. Gwiazda serialu Rolnicy. Podlasie stawia tylko jeden warunek - szczegóły w artykule: Rolnicy. Podlasie. Emilia Korolczuk zaprasza na Ranczo Laszki, ale stawia jeden warunek

Czytaj też: Rolnicy. Podlasie. Andrzej wygadał się przed kamerami. Chodzi o kobietę. "Chcę, żeby wróciła"

Sonda
Czy lubisz oglądać w serialu "Rolnicy. Podlasie" Emilię Korolczuk?