Rolnicy. Podlasie. Emilia Korolczuk. Nie uwierzysz, kim kiedyś chciała zostać!

i

Autor: Tomasz Matuszkiewicz "Rolnicy. Podlasie". Emilia Korolczuk. Nie uwierzysz, kim kiedyś chciała zostać!

"Rolnicy. Podlasie". Emilia Korolczuk. Nie uwierzysz, kim kiedyś chciała zostać!

2021-03-17 12:47

Emilia Korolczuk mieszka we wsi Laszki pod Zabłudowem (woj. podlaskie). Popularność przyniósł jej udział w serialu dokumentalnym "Rolnicy. Podlasie" telewizji FOKUS TV. Sympatyczna Emilka błyskawicznie zdobyła serca widzów swoją skromnością i szczerością. Obecnie trwa emisja trzeciej serii "Rolnicy. Podlasie". Jakie wykształcenie ma Emilia Korolczuk? Jak doszło do tego, że została gospodarzem?

Emilia Korolczuk wraz ze swoją 82-letnią babcią Heleną prowadzi w Laszkach 16-hektarowe gospodarstwo. Hoduje ponad 100 zwierząt. Są krowy, konie, byki, kozy, kury, króliki, kaczki, a także psy i koty. W gospodarstwie Emilii Korolczuk już niedługo zajdą duże zmiany. W czerwcu kobieta planuje uruchomić serowarnię z prawdziwego zdarzenia i zwiększyć produkcję. Emilia Korolczuk jest także youtuberką. W internecie prowadzi popularny kanał pod nazwą "Ranczo Laszki", który ma 43 tys. subskrypcji. Emilka opowiada tam m.in. o swoim gospodarstwie i hodowli zwierząt.

Emilia Korolczuk z programu „Rolnicy. Podlasie” jest w ciąży! Znamy płeć i imię dziecka

Jak to się stało, że Emilia Korolczuk została rolniczką? Jakie właściwie ma wykształcenie? Emilia ukończyła biologię i rolnictwo. W artykule „Gazety Współczesnej” możemy przeczytać, że kobieta, co niektórym jej fanom może być sporym zaskoczeniem, marzyła o zastaniu ornitologiem (zajmuje się ptakami); chciała pracować w parku narodowym. Na czwartym roku studiów zmarł jej dziadek. Niedługo potem zdecydowała, że przejmie gospodarstwo w Laszkach. W szkole w Michałowie została technikiem rolnikiem. Gospodarzem jest od 2011 roku.

W telewizji ruszyła emisja nowej serii "Rolnicy. Podlasie". Zobacz, o czym był pierwszy odcinek: "Rolnicy. Podlasie": Andrzej omal nie spadł z konia. Emilka i jej rodzinna receptura na ogórki. Bogdan targował się w Szepietowie (odc. 1, sezon 3)

Zobacz zdjęcia: Ranczo Laszki. Zobacz jak mieszka Emilia Korolczuk z "Rolnicy. Podlasie"

W życiu 34-latki ostatnio dużo się dzieje. Największa zmiana to ciąża. Emilia Korolczuk razem z ukochanym Karolem czekają na narodziny Laury. Kobieta potrzebuje spokoju, niestety natarczywi fani często zachowują się bezczelnie. Pisaliśmy o tym tutaj: Emilia Korolczuk z „Rolnicy Podlasie” przeżywa koszmar. W nocy pod jej domem stał mężczyzna. Nie uwierzycie, czego chciał

Wieś i rolnictwo nie ma przed tobą tajemnic? Sprawdź się w naszym quizie! Pytamy w nim zarówno o słowa, którymi posługują się (lub kiedyś posługiwali się) rolnicy jak i o wiedzę na temat życia na wsi. Do zdobycia jest 15 punktów. Powodzenia!

Tak się mówi na wsi. Jesteś z miasta? Nie zrozumiesz tych słów

Pytanie 1 z 15
Obrządek to inaczej...