Rolnicy. Podlasie. Emilia Korolczuk szczerze o swoim porodzie. Wyjawiła ważny szczegół. Fani są pod wrażeniem

i

Autor: Tomasz Matuszkiewicz Emilka Korolczuk w towarzystwie swojej babci Heleny.

Emilia Korolczuk szczerze o swoim porodzie. Gwiazda Rolnicy. Podlasie zdradziła ważny szczegół. Fani są pod wrażeniem

2021-06-15 11:44

Emilia Korolczuk (35 l.) pod koniec maja urodziła piękną córeczkę Laurę. Gwiazda serialu "Rolnicy. Podlasie" błyskawicznie dochodzi do formy. Jej fani nie kryją zdziwienia. - Podziwiam, ja po ostatniej ciąży to chyba miesiąc do siebie nie mogłam dojść – napisała jedna z internautek. Emilka milczała do tej pory na temat szczegółów swojego porodu, ostatnio jednak zdradziła co nieco. Okazuje się, że 35-latka urodziła swoją pierwsza córkę w sposób naturalny.

Emilia Korolczuk (35 l.) aktywnie prowadzi swoje profile w mediach społecznościowych. Jej fanpage obserwuje ponad 70 tysięcy ludzi z całej Polski. Gwiazda serialu Rolnicy. Podlasie nie zapomina o swoich fanach i regularnie publikuje na Facebooku oraz YouTube. W jednym z ostatnich wpisów pochwaliła się, że wraca do formy. Na opublikowanym zdjęciu widać, jak 35-letnia pani rolnik z uśmiechem na ustach siedzi na krowie ze swojego gospodarstwa: "MotoKrowa Ranczowa. Wracam do formy". Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy internautów. Fani sympatycznej gwiazdy serialu Rolnicy. Podlasie podziwiają Emilkę za błyskawiczny powrót do formy sprzed porodu. Młoda mama pochwaliła się, że "ja to już dzień po porodzie czułam się tak, że mogła bym góry przenosić, ale w szpitalu mi nie pozwolili szaleć". Przy okazji Emilka Korolczuk zdradziła, że urodziła Laurę w sposób naturalny. Ojcem dziecka i partnerem Emilki jest Karol. - Znamy się od dziecka, chodziliśmy do jednej szkoły, graliśmy w piłkę - powiedziała w jednym z wywiadów dla "Super Expressu". - Potem na wiele lat nasze drogi się rozeszły, każde z nas miało swoje życie. Odnalazł mnie dzięki serialowi - dodała.

Emilia Korolczuk z programu „Rolnicy. Podlasie” jest w ciąży! Znamy płeć i imię dziecka

Emilka Korolczuk (zobacz zdjęcia) zdobyła popularności dzięki udziałowi w serialu dokumentalnym Rolnicy. Podlasie. 35-letnia sołtys wsi Laszki koło Zabłudowa mieszka ze swoją babcią Heleną oraz partnerem Karolem. Na Ranczu Laszki (tak się nazywa gospodarstwo Emilki) jest dużo zwierząt. W jednym z odcinków serialu pani Helena pięknie wyrecytowała z pamięci: - U Emilki w gospodarstwie to jest 21 krów razem z cielakami, ponad 130 kóz, 8 z jagniakami owiec, 20 królików, 36 kur razem z kogutami, jedna perliczka, 3 pawie, 2 kaczki, 2 gęsi, 2 koty i 3 psy – wyliczyła. My dodamy, że w gospodarstwie są jeszcze trzy konie: Iskra, Skaj i Kuba.

Czytaj też: Gienek i Andrzej z Plutycz apelują do swoich fanów. Bohaterowie Rolnicy. Podlasie "wchodzą na własny kanał"

Serial Rolnicy. Podlasie można oglądać w każdą niedzielę na kanale Fokus TV. Nowe odcinki są emitowane o godz. 20. Program nie jest przerywany reklamami. Obecnie trwa emisja trzeciej serii. Jak dobrze znasz serial Rolnicy. Podlasie oraz jego bohaterów? Sprawdź się w naszym quizie!

Zobacz zdjęcia: Emilia Korolczuk - gwiazda serialu "Rolnicy. Podlasie"