Rolnicy. Podlasie. Emilia Korolczuk pokazała zdjęcie z młodości. Mnóstwo komentarzy

i

Autor: Telewizja Fokus TV Rolnicy. Podlasie. Emilia Korolczuk (35 l.) to najsłynniejsza mieszkanka wsi Laszki koło Zabłudowa.

Rolnicy. Podlasie. Emilia Korolczuk pokazała zdjęcie z młodości. Komentarz: "Nic się pani nie zmieniła"

2022-01-24 10:05

Rolnicy. Podlasie. Emilia Korolczuk pokazała zdjęcie z młodości. Miała wtedy około 23 lata. Taka rodzina, taka przyjaźń i takie zdjęcia to prawdziwa perełka, rzecz, której można pozazdrościć. Emilia Korolczuk pochwaliła się fotografiami, które dzieli aż 12 lat różnicy. - Szczera prawda przyjaźń jest piękna. A ty młodniejesz - napisał jeden z internautów.

Rolnicy. Podlasie. Emilia Korolczuk (35 l.) ma rzeszę wiernych fanów, którzy uważnie śledzą jej fanpage. Właścicielka słynnego na całą Polskę Rancza Laszki na bieżąco publikuje tam wiadomości i zdjęcia ze swojego życia. Niedawno opublikowała dwa zdjęcia z rodziną. Obie fotografie dzieli 12 lat różnicy. Można zobaczyć jak przez ten czas zmieniła się bohaterka serialu Rolnicy. Podlasie. - Ci sami ludzie, to samo miejsce, tacy sami wariaci, tylko 12 lat później. Przyjaźń jest piękna. Kocham Was - napisała Emilia Korolczuk. W sekcji komentarzy, jak zwykle gdy chodzi o Emilię, same pozytywy i ciepłe słowa: "tylko pozazdrościć", "nic się Pani nie zmieniła", "Kochana Emilki to pięknie że ma Pani takich ludzi przy sobie, i oby byli tacy wytrwali jeszcze". Jeden z internautów żartobliwie skomentował: "12 lat później i chyba ze 12 kg później". Na tą opinię zareagowała Emilia. - Nie zaprzeczam, więcej nas do kochania - odpisała gwiazda serialu Rolnicy. Podlasie. Czytaj też: Rolnicy. Podlasie. Emilia Korolczuk sprzedaje króliki. Duże zainteresowanie, ale jest problem

Gdzie i jak mieszkają bohaterowie serialu Rolnicy. Podlasie?

Zobacz zdjęcia: Emilia Korolczuk - gwiazda serialu Rolnicy. Podlasie

Sonda
Czy Emilia Korolczuk to dobra gospodyni?