Rolnicy. Podlasie. Emilia Korolczuk wydała 30 tys. zł. Hejterzy: Kanciapa!. Tymczasem sery z Rancza Laszki to prawdziwa bomba!

i

Autor: Telewizja FOKUS TV Rolnicy. Podlasie. Emilia Korolczuk wydała 30 tys. zł. Hejterzy: "Kanciapa!". Tymczasem sery z Rancza Laszki to prawdziwa bomba!

Emilia Korolczuk sprzedaje sery

Rolnicy. Podlasie. Emilia Korolczuk spełniła swoje marzenie. Niedorzeczne komentarze. Hejterzy: "Kanciapa!"

2022-11-15 12:50

Rolnicy. Podlasie. Emilia Korolczuk robi to, o czym marzyła od dawna. Wreszcie produkuje sery we własnej serowarni. Zamówień jest więcej niż serów do sprzedania! Klienci są zachwyceni i pytają o więcej. "Trzeba będzie się na listę zapisywać jak za PRL-u" - żartobliwie skomentowała jedna z internautek.

Rolnicy. Podlasie. Emilia Korolczuk to sołtys wsi Laszki, gwiazda serialu o rolnikach z Podlasia, popularna youtuberka, a także producentka pysznych kozich serów, które od niedawna wytwarza we własnej serowarni. 36-latka marzyła o jej wybudowaniu. Wreszcie w 2022 roku to marzenie się spełniło. Kobieta regularnie publikowała zdjęcia i filmy z budowy. Niektórzy krytykowali skalę inwestycji nazywając przyszłą serowarnię... kanciapą. - Były takie komentarze, że jest to letnia kuchnia. Że nie ma tu sprzętu serowarskiego i tak dalej. Ludzie, nie wszystko na raz! [...] Produkuje te sery, ludzie nie narzekają. Wracają po jeszcze. Chcą żeby wysyłać, więc chyba są zadowoleni. [...] Uważam, że nie ma się do czego przyczepić - podsumowała na jednym z filmików Emilia Korolczuk. Rolniczka zdradziła, że budowa i wyposażenie jej wymarzonej serowarni kosztowało około 30 tys. zł.

Rolnicy. Podlasie. Sery Emilii Korolczuk prawdziwym hitem!

Obserwując fanpage Emilii Korolczuk można wyciągnąć wniosek, że sery z Laszek cieszą się ogromną popularnością. Wygląda na to, że chętnych na sery jest dużo więcej niż wynoszą możliwości produkcyjne serowarni. 36-latka opublikowała żartobliwy mem ze zdaniem: "Kiedy 1400 osób chce kupić twoje sery, a ty masz w lodówce 40 sztuk." Internauci w komentarzach pytają o cennik i możliwości wysyłki. "Kozy zlitujcie się, bo jest więcej chętnych na sery jak wy mleka dajecie. Trzeba będzie się na listę zapisywać jak za PRL-u", "Twoje sery są najlepsze", "Pyszne sery to i chętnych dużo!" - komentują internauci. Emilię Korolczuk można oglądać w serialu Rolnicy. Podlasie. Premierowe odcinki są emitowane o godz. 20.15 na Fokus TV.

Sonda
Czy lubisz Emilię Korolczuk?
Rolnicy. Podlasie. Emilia i Karol budują nowe ogrodzenie