Rolnicy Podlasie. Pijani fani włażą do domu Emilii Korolczuk. Co za tupet! Szokujące wyznanie. Burza w komentarzach

i

Autor: Telewizja FOKUS TV Rolnicy Podlasie. Pijani fani włażą do domu Emilii Korolczuk. Co za tupet! Szokujące wyznanie. Burza w komentarzach

Rolnicy. Podlasie

Rolnicy Podlasie. Emilia Korolczuk wyznała prawdę o tym, co się dzieje na Ranczu Laszki. "Włażą jak do siebie"

2022-07-04 9:12

Rolnicy. Podlasie. Emilia Korolczuk (36 l.) za pośrednictwem mediów społecznościowych zaprosiła fanów do odwiedzania Rancza Laszki. Kobieta zastrzega, że wizyty trzeba ustalać telefonicznie. Wpis spotkał się z ogromnymi emocjami. "Proszę później nie narzekać, że za dużo turystów chce odwiedzić gospodarstwo" - napisał internauta. Emilia Korolczuk odbiła piłeczkę: "Kiedy ja narzekałam, że "za dużo turystów" nas odwiedza?".

Rolnicy. Podlasie. Emilia Korolczuk otwiera sezon turystyczny i zaprasza na Ranczo Laszki. Warunek jest jeden: każdą wizytę należy wcześniej skonsultować przez telefon. Wiadomo, 36-latka prowadzi duże gospodarstwo, w którym codziennie jest pełno obowiązków, a do tego ma rodzinę. Wpis, który pojawił się na profilu Ranczo Laszki Emilia Korolczuk, spotkał się z ogromnym odzewem i masą reakcji. Niekoniecznie pozytywnych. Zaproszenie wystosowane przez Emilię Korolczuk spotkało się z krytyką niektórych fanów. - Super, ale proszę później nie narzekać, że za dużo turystów chce odwiedzić gospodarstwo - napisał jeden z internautów. Na odpowiedź samej zainteresowanej nie trzeba było długo czekać. Emilia Korolczuk słusznie zauważyła, że nie narzekała na turystów licznie odwiedzających ranczo, ale turystów chamskich. Odpowiedź Emilii Korolczuk warto przytoczyć w całości. Szokujące, z czym musi się mierzyć gwiazda serialu Rolnicy. Podlasie.

- Ja narzekałam, że pijani mężczyźni sami sobie otwierają, wchodzą przy ujadających psach i włażą wprost do domu bez pukania, bez niczego, jak do siebie, bo przed chwilą byli u Gienka i tam tam można... Narzekałam na tych tumanów, którzy z dziećmi na rękach czy w wózkach włażą na pastwisko, gdzie pasie się ogier... Narzekałam na tych, którzy pijani z papierosami wleźli do koziarni, gdzie była rozściełana słoma i trwał poród... Nigdy nie narzekałam, że turystów jest za dużo, tylko, że niektórzy są bezmyślni, wręcz głupi i do tego chamscy - podsumowała Emilia Korolczuk.

Gdzie i jak mieszkają bohaterowie serialu Rolnicy. Podlasie?
Rolnicy Podlasie. Pijani fani włażą do domu Emilii Korolczuk. Co za tupet! Szokujące wyznanie. Burza w komentarzach

i

Autor: Telewizja FOKUS TV Emilia Korolczuk (36 l.), bohaterka serialu Rolnicy. Podlasie, podczas pracy.

Pod komentarzem autorstwa Emilii Korolczuk pojawiło się bardzo dużo ciepłych opinii. - Bardzo dobrze napisane, bo nie którzy ludzie nie znają granic, myślą, że im wszystko można. Życzę wytrwałości i mam nadzieję że kiedyś was odwiedzimy - napisała Joanna. Z kolei ktoś inny stwierdził, że jego zdaniem wizyty fanów to "dobry biznes". I w tym wypadku szybko nastąpiła riposta Emilii: "nikt Pani nie broni założyć gospodarstwo, rozchodować ponad 200 szt. zwierząt, które wymagają stałej opieki i przyjmować tam ludzi. Złoty interes" - skwitowała bohaterka serialu Rolnicy. Podlasie. Program, który przyniósł Emilii Korolczuk olbrzymią sławę, jest emitowany co niedzielę na Fokus TV. Zobacz też: Andrzej z Plutycz kupił sobie drogą "zabawkę". Ekscytacja i szczery uśmiech. Rolnik z Podlasia inwestuje! [WIDEO]

Emilia Korolczuk. Poznaj gwiazdę serialu Rolnicy. Podlasie! ZDJĘCIA

Sonda
Czy fani Emilii Korolczuk z "Rolnicy. Podlasie" wyraźnie przesadzają?