Rolnicy. Podlasie. Emilia Korolczuk szczera do bólu. Adrenaliny zawsze troszeczkę jest

i

Autor: Telewizja FOKUS TV Rolnicy. Podlasie. Emilia Korolczuk szczera do bólu. "Adrenaliny zawsze troszeczkę jest"

Ranczo Laszki

Rolnicy. Podlasie. Emilia Korolczuk i adrenalina na Ranczu Laszki

2022-10-09 11:56

Rolnicy. Podlasie. Emilia Korolczuk prowadzi słynne na całą Polskę Ranczo Laszki, w którym hoduje m.in. konie, kozy i krowy. Kobieta ma wielkie serce do swoich zwierząt. W najbliższym odcinku serialu popularna pani rolnik wyzna, że praca ze zwierzętami wiąże się z adrenaliną. Zobaczymy też Andrzeja z Plutycz oraz Tomka z Pokaniewa. Emisja w niedzielę (9 września) na Fokus TV.

Rolnicy. Podlasie. W Plutyczach podsumowanie tegorocznych żniw. Andrzej zawiezie żyto na skup. Plony na miejscu zostaną poddane badaniu czystości, będą ważone, a następnie sprzedane. Andrzej będzie zadowolony z transakcji, choć większość pieniędzy będzie musiał przeznaczyć za usługę kombajnu. Mówił o tym w ostatnim odcinku: "Ja jak sprzedam to tak myślę, może 10 tysięcy zarobię w tym roku. Tak wyjdzie, że na kombajn. Bo to jest sprzedawane tylko po to, aby za żniwa opłacić. Żniwuje po to, aby krowom zostało i coś sprzedać na ten kombajn. Owies, pszenica zostaje. A takie żyto, pszenżyto sprzedaje". Natomiast w Pokaniewie żniwa zbliżają się ku końcowi. Pracę przerwie awaria belarki. Gospodarstwo Tomka odwiedzi weterynarz, który odgazuje żołądek jednej z krów. Będzie kolorowo! Monika i jej koleżanki stworzą wieniec dożynkowy.

Rolnicy. Podlasie. Emilia Korolczuk będzie miała mnóstwo pracy na Ranczu Laszki

Z kolei w Laszkach koło Zabłudowa Emila Korolczuk i jej bratanek Adrian będą kolczykować na pastwisku młodego cielaka. - Adrenaliny zawsze troszeczkę jest w takich momentach. Jak już jest całe stado nad głową to może być różnie - podsumowała pani sołtys wsi Laszki. Kobieta wie, co mówi. Jakiś czas temu została poturbowana przez własnego konia. 36-latkę czeka też praca remontowa w serowarni. Znany już widzom serialu koń Zefir ma być oswajany z niepokojącymi dźwiękami i przedmiotami, które mogą go przestraszyć. Premiera zapowiadanego odcinka serialu Rolnicy. Podlasie w niedzielę (9 września) na Fokus TV. Emisja o godz. 20.15.

Rolnicy. Podlasie. Zobacz, jak mieszka Gienek i Andrzej z Plutycz, Emilia Korolczuk oraz pozostali bohaterowie serialu:

Rolnicy. Podlasie. Zagraniczne studentki zwiedzają gospodarstwo Gienka z Plutycz
Sonda
Czy Emilia Korolczuk to dobra gospodyni?