Rolnicy. Podlasie. Emilia Korolczuk myślała, że to koniec. Teraz pokazała niesamowite zdjęcia

i

Autor: Telewizja FOKUS TV Rolnicy. Podlasie. Emilia Korolczuk myślała, że to koniec. Teraz pokazała niesamowite zdjęcia

Rolnicy. Podlasie. Rokowania były złe, ale zdarzył się cud. Emilia Korolczuk pokazała zdjęcie

2022-06-22 19:20

Rolnicy. Podlasie. Emilia Korolczuk z Laszek przez ostatnie tygodnie walczyło o życie, a potem powrót do zdrowia swojego konia o imieniu Zefir. Zwierzak przeżył, wyzdrowiał, a teraz ma się bardzo dobrze. - Kochani zobaczcie jak zmienił się nasz Zefirek - napisała 36-latka. To zdjęcie mówi wszystko. Zobaczcie!

Rolnicy. Podlasie. Pierwsze problemy Zefirka zaczęły się na początku lutego. Koń poczuł się źle po odrobaczeniu. Zwierzak był w bardzo złym stanie. Emilia Korolczuk rozpoczęła walkę o życie swojego konia. W pomoc zaangażowali się internauci, którzy wsparli zbiórkę pieniędzy na kosztowne leczenie. Koń przyjmował zastrzyki, kroplówkę. - Rokowania nie są dobre, ale zrobimy wszystko, naprawdę wszystko, co w naszej mocy, żeby chłopak wyzdrowiał - napisała Emilia. I jak zapowiadała, udało się postawić Zefirka na nogi. Fani sympatycznej gwiazdy serialu Rolnicy. Podlasie z uwagą śledzili wszelkie informacje na temat postępów w leczeniu. We wtorek (22.03) pojawiła się nowa informacja na temat stanu zdrowia Zefirka. - Dziękujemy wszystkim, którzy nas wspierali czy to finansowo, czy rzeczowo, czy nawet dobrym słowem i kciukami. Nie znam drugiego takiego zwierzaka, który miał by tak ogromną chęć życia i wolę walki - napisała Emilia Korolczuk. Pod wpisem pojawiło się zdjęcie, które pokazuje, jak długą drogę przeszedł Zefirek, aby wyzdrowieć i wrócić do pełni sił.

Różnica jest uderzająca! Wiadomość o wyleczeniu Zefirka ucieszyła internautów. - Mało kto zdaje sobie sprawę z tego ile pracy, nerwów i determinacji każdego dnia to Emilkę i Karola kosztowało. Podziwiam Was! Cieszę się, że cały ten trud przyniósł taki piękny efekt - napisała Gosia. Post skomentował także Maciej Sidorowicz, inny bohater serialu Rolnicy. Podlasie: "Wspaniała przemiana dzięki Waszej pracy, wsparciu dobrych ludzi oraz siły woli Zefira". 

Czytaj też: Rolnicy. Podlasie. "Ja nie wiem, jak wy sobie radzicie". Gienek z Plutycz szczery do bólu [WIDEO]

Emilię Korolczuk (i zapewne wkrótce też Zefira) można oglądać w serialu Rolnicy. Podlasie, który jest emitowany o godz. 20 na Fokus TV.

Emilia Korolczuk. Poznaj gwiazdę serialu Rolnicy. Podlasie! ZDJĘCIA

Rolnicy. Podlasie. Emilia i Karol budują nowe ogrodzenie
Sonda
Czy Emilia Korolczuk to dobra gospodyni?