Rolnicy. Podlasie. Rokowania były złe, ale zdarzył się cud. Emilia Korolczuk pokazała zdjęcie

2022-06-22 19:20
Rolnicy. Podlasie. Emilia Korolczuk myślała, że to koniec. Teraz pokazała niesamowite zdjęcia
Autor: Telewizja FOKUS TV Rolnicy. Podlasie. Emilia Korolczuk myślała, że to koniec. Teraz pokazała niesamowite zdjęcia

Rolnicy. Podlasie. Emilia Korolczuk z Laszek przez ostatnie tygodnie walczyło o życie, a potem powrót do zdrowia swojego konia o imieniu Zefir. Zwierzak przeżył, wyzdrowiał, a teraz ma się bardzo dobrze. - Kochani zobaczcie jak zmienił się nasz Zefirek - napisała 36-latka. To zdjęcie mówi wszystko. Zobaczcie!

Rolnicy. Podlasie. Pierwsze problemy Zefirka zaczęły się na początku lutego. Koń poczuł się źle po odrobaczeniu. Zwierzak był w bardzo złym stanie. Emilia Korolczuk rozpoczęła walkę o życie swojego konia. W pomoc zaangażowali się internauci, którzy wsparli zbiórkę pieniędzy na kosztowne leczenie. Koń przyjmował zastrzyki, kroplówkę. - Rokowania nie są dobre, ale zrobimy wszystko, naprawdę wszystko, co w naszej mocy, żeby chłopak wyzdrowiał - napisała Emilia. I jak zapowiadała, udało się postawić Zefirka na nogi. Fani sympatycznej gwiazdy serialu Rolnicy. Podlasie z uwagą śledzili wszelkie informacje na temat postępów w leczeniu. We wtorek (22.03) pojawiła się nowa informacja na temat stanu zdrowia Zefirka. - Dziękujemy wszystkim, którzy nas wspierali czy to finansowo, czy rzeczowo, czy nawet dobrym słowem i kciukami. Nie znam drugiego takiego zwierzaka, który miał by tak ogromną chęć życia i wolę walki - napisała Emilia Korolczuk. Pod wpisem pojawiło się zdjęcie, które pokazuje, jak długą drogę przeszedł Zefirek, aby wyzdrowieć i wrócić do pełni sił.

Różnica jest uderzająca! Wiadomość o wyleczeniu Zefirka ucieszyła internautów. - Mało kto zdaje sobie sprawę z tego ile pracy, nerwów i determinacji każdego dnia to Emilkę i Karola kosztowało. Podziwiam Was! Cieszę się, że cały ten trud przyniósł taki piękny efekt - napisała Gosia. Post skomentował także Maciej Sidorowicz, inny bohater serialu Rolnicy. Podlasie: "Wspaniała przemiana dzięki Waszej pracy, wsparciu dobrych ludzi oraz siły woli Zefira". 

Czytaj też: Rolnicy. Podlasie. "Ja nie wiem, jak wy sobie radzicie". Gienek z Plutycz szczery do bólu [WIDEO]

Emilię Korolczuk (i zapewne wkrótce też Zefira) można oglądać w serialu Rolnicy. Podlasie, który jest emitowany o godz. 20 na Fokus TV.

Emilia Korolczuk. Poznaj gwiazdę serialu Rolnicy. Podlasie! ZDJĘCIA

Rolnicy. Podlasie. Emilia i Karol budują nowe ogrodzenie
Sonda
Czy Emilia Korolczuk to dobra gospodyni?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE