Rolnicy. Podlasie. Emilia Korolczuk: To jest wyczyn. Szalone wyzwanie na Ranczu Laszki

i

Autor: Telewizja FOKUS TV Rolnicy. Podlasie. Emilia Korolczuk: "To jest wyczyn". Szalone wyzwanie na Ranczu Laszki

Rolnicy. Podlasie. Emilia Korolczuk: "To jest wyczyn". Szalone wyzwanie na Ranczu Laszki

2022-06-11 22:00

Rolnicy. Podlasie. W niedzielę 12 czerwca premiera nowego odcinka serialu o rolnikach z Podlasia. Zobaczymy, co nowego słychać u Gienka z Plutycz, Emilii Korolczuk z Laszek oraz u Moniki i Tomka z Pokaniewa. Na Ranczu Laszki prawdziwe rodeo, będzie się działo! Szczegóły na SE.pl

Rolnicy. Podlasie. Paulina, córka Gienka z Plutycz, będzie potrzebowała pomocy w przygotowaniu gruntu pod sadzenie pomidorów i ogórków. W pracy będzie im towarzyszyć Sławek zwany Jastrzębiem. Z kolei w Pokaniewie Monika postanowi umieścić swoje rozsady w starych oponach od ciągników. Tomek i Wiesiek spróbują przygotować "donice", ale nie będzie to proste zadanie. W gospodarstwie Tomka i Moniki pojawi się treserka psów. Kobieta wytłumaczy rolnikom jak ułożyć Bellę, która dotychczas zachowywała się bardzo krnąbrnie. W tym odcinku serialu Rolnicy. Podlasie przeniesiemy się do Laszek, gdzie Emilia Korolczuk będzie przenosić do klatek pisklęta przepiórcze. Ranczo odwiedzi weterynarz. Emilka, Karol i lekarz będą musieli również obejrzeć jedną z krów znajdujących się na pastwisku. Najpierw jednak trzeba ją schwytać. Widzowie zobaczą prawdziwe rodeo. - Złapanie jeden sztuki w stadzie, które chodzi sobie wolno, to jest wyczyn - powiedziała w zwiastunie odcinka Emilia. Premiera w niedzielę o 20 na Fokus TV.

Czytaj też: Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz nie owija w bawełnę. "To ja bym wille postawił za te pieniądze". Co planuje rolnik?

Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz: "A jak połamię?" Rolnik kieruje ciężkim sprzętem
Sonda
Kogo bardziej lubisz oglądać w serialu Rolnicy. Podlasie? Emilkę czy Gienka i Andrzeja?