Rolnicy. Podlasie. Emilia Korolczuk znowu to zrobiła. Ludzie potrafią... Ależ historia!

i

Autor: Telewizja Fokus TV Rolnicy. Podlasie. Emilia Korolczuk znowu to zrobiła. "Ludzie potrafią..." Ależ historia!

Bezmyślność fanów

Rolnicy. Podlasie. Emilia Korolczuk opisała historię z Rancza Laszki. "Ludzie potrafią..."

2022-08-25 11:12

Rolnicy. Podlasie. Emilia Korolczuk (36 l.) to jedna z najpopularniejszych kobiet na Podlasiu, a na pewno najpopularniejsza mieszkanka malutkich Laszek koło Zabłudowa. Gwiazdę telewizji odwiedzają fani z całej Polski. Niestety co jakiś czas dochodzi do incydentów. Osoby, które odwiedzają Ranczo Laszki, potrafią wykazać się totalnym brakiem wyobraźni. Emilia Korolczuk po raz kolejny opisuje tego typu przypadki.

Rolnicy. Podlasie. Fani tłumnie odwiedzający Ranczo Laszki znowu dają się we znaki Emilii Korolczuk. - Nie wiem komu strzeliło do głowy wchodzić na pastwisko do naszych krów, ale wiem, że na pewno ten ktoś mega szybko zwiewał od Gucia - napisała gwiazda serialu o rolnikach z Podlasia. Emilia Korolczuk opatrzyła swój wpis zdjęciem okularów leżących na polu (foto na dole artykułu). Internauci podzielają opinię gospodyni Rancza Laszki. - Skrajna nieodpowiedzialność ludzie nie mają pojęcia, co może się wydarzyć, to jest bydło wystarczy obcy zapach żeby krowa czy byk zaatakował. Ludzie logiczne myślenie nie boli! - podsumowała Aleksandra. To nie pierwszy raz, kiedy Emilia Korolczuk piętnuje zachowanie fanów. Kobieta nie toleruje niezapowiedzianych wizyt, osób, które bez pytania wchodzą na jej podwórko czy zwykłej bezczelności.  Emilia Korolczuk sezon turystyczny otworzyła w lipcu. Wówczas kobieta podkreśliła, że jest jeden warunek: każdą wizytę należy wcześniej skonsultować przez telefon.

"Incydent" z okularami leżącymi na polu to nie wszystko. Kobieta opisała jeszcze inną, znacznie bardziej poważną historię. To może zbulwersować. Czytajcie dalej.

Emilia Korolczuk opisała kolejne skandaliczne zachowanie niektórych fanów. - Ludzie potrafią wchodzić z malutkimi dziećmi na rękach na pastwisko, gdzie pasie się ogier, niby nasz kochany Zefirek, ale to jest ogier, testosteron robi swoje - napisała 36-letnia pani sołtys. Przypominamy, że Emilię Korolczuk można oglądać w każdą niedzielę na Fokus TV. Premiera nowego odcinka Rolnicy. Podlasie o godz. 20.

Czytaj też: "Ten moment wyglądał dramatycznie". Emilia Korolczuk miała wypadek. Krew, adrenalina, rozwalony nos

Emilia Korolczuk. Poznaj gwiazdę serialu Rolnicy. Podlasie! Zobacz zdjęcia: