Rolnicy. Podlasie. Nadszedł trudny czas rozstań. Emilia Korolczuk właśnie to ogłosiła

i

Autor: Fokus TV Rolnicy. Podlasie. "Nadszedł trudny czas rozstań". Emilia Korolczuk właśnie to ogłosiła

Rolnicy. Podlasie. "Nadszedł trudny czas rozstań". Emilia Korolczuk właśnie to ogłosiła

2022-07-14 8:01

Rolnicy. Podlasie. Emilia Korolczuk z Laszek stała się sławna dzięki udziałowi w serialu o rolnikach z Podlasia. Jej znane na całą Polskę Ranczo Laszki odwiedzają fani z całego kraju. Największą atrakcją gospodarstwa są zwierzęta. 36-latka właśnie ogłosiła w internecie, że zamierza pozbyć się kilkunastu koziołków.

Rolnicy. Podlasie. Emilia Korolczuk (36 l.) nieraz udowadniała, że kocha wszystkie zwierzęta, nawet te, który u części osób mogą budzić skrajne emocje. Gwiazda serialu Rolnicy. Podlasie na słynnym Ranczu Laszki hoduje m.in. konie, krowy, a także (a może przede wszystkim) kozy. Wystarczy wspomnieć, że kobieta z koziego mleka wyrabia pyszne sery (obecnie trwa budowa serowarni). Emilia Korolczuk za pośrednictwem swojego fanpage'a poinformowała fanów, że zamierza sprzedać część sztuk ze swojej wesołej gromadki. Na nowy dom czeka 17 koziołków. - Nadszedł trudny czas rozstań... Mamy na sprzedaż 17 koziołków 50-82% rasy anglonubijskiej, które ukończyły już dobre 3 miesiące - ogłosiła Korolczuk. Kobieta podkreśla, że zwierzęta zostały podwójnie odrobaczone i zaszczepione na beztlenowce. - Barwy i latki do wyboru, do koloru. Cena za sztukę to 300 zł. Cała patologia wraz z rodzicami do obejrzenia na miejscu, polecam! - napisała na koniec swojego ogłoszenia Emilia Korolczuk. Serial Rolnicy. Podlasie jest emitowany w każdą niedzielę na Fokus TV o godz. 20.

Czytaj też: "Ten moment wyglądał dramatycznie". Emilia Korolczuk miała wypadek. Krew, adrenalina, rozwalony nos

Rolnicy. Podlasie. Zobacz, jak mieszka Gienek i Andrzej z Plutycz, Emilia Korolczuk oraz pozostali bohaterowie serialu. ZDJĘCIA

Rolnicy. Podlasie. Gienek o kobiecie dla Andrzeja. "Ja jemu wybierać nie będę"
Sonda
Czy lubisz Emilię Korolczuk?